23. februāris, Piektdiena
Vārda dienas: Almants, Haralds
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Lielbritānijas parlaments noraida visus iespējamos Brexit variantus
Lielbritānijas parlaments noraida visus iespējamos Brexit variantus
Autors: BNA / 28. marts 2019, 11:12
“Brexit nonācis kārtējā strupceļā – Lielbritānijas parlaments noraidījis visus astoņus iespējamos “Brexit” īstenošanas variantus.

Parlaments noraidījis izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) bez vienošanās, palikšanu ES muitas savienībā un vienotajā tirgū, sarunas par ciešākām ekonomiskām saitēm ar ES pēc “Brexit”, referenduma rīkošanu par jebkādu “Brexit” vienošanos vai “Brexit” atcelšanu vispār. Tajā pašā laikā vislielāko atbalstu guva priekšlikumi par valsts līdzdalību Eiropas Savienības muitas savienībā, kā arī par referenduma rīkošanu par “Brexit” vienošanos.

Paredzams, ka jau nākamnedēļ, pirmdien, gaidāms atkārtots balsojums par populārākajām alternatīvām premjerministres Terēzas Mejas panāktajam “Brexit” līgumam.

Tikmēr britu premjere Terēza Meja tikšanās laikā ar Konservatīvās partijas deputātiem pieļāvusi iespēju atkāpties no amata pirms nākamās “Brexit” sarunu kārtas. Vienlaikus norādīts, ka Meja atkāpsies, tiklīdz tiks pieņemta “Brexit” vienošanās.

Jau iepriekš vēstīts, ka vairāki Lielbritānijas Konservatīvās partijas locekļi solījuši atbalstīt vienošanās līgumu, ja Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja atkāpsies no amata.

Kā zināms, Eiropas Savienības (ES) līderi piekrituši atlikt “Brexit” līdz 22. maijam ar nosacījumu, ka nākamajā nedēļā Lielbritānijas Parlaments nobalsos par izstāšanās vienošanos. Ja izstāšanās līgumu neatbalstīs, tad ES līderi gatavi pagarināt sarunas vien līdz 12. aprīlim un tad sagaida no Londonas skaidrību par turpmāko plānu.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats