22. maijs, Trešdiena
Vārda dienas: Emīlija
Sākuma lapa » Makroekonomika » Kučinskis: Labāk Turcijai piešķirt naudu, nekā saskarties ar papildus bēgļu problēmu
Kučinskis: Labāk Turcijai piešķirt naudu, nekā saskarties ar papildus bēgļu problēmu
Autors: BNA / 10. marts 2016, 13:45
Ja Latvija piekristu papildu bēgļu uzņemšanas vietā Turcijai sniegt finansiāli atbalstu, no Latvijas tas varētu prasīt aptuveni 2 miljonus eiro, atkarībā no valsts bagātības, intervijā “Rīta Panorāma” atzina Latvijas premjerministrs Māris Kučinskis.

Tāpat premjerministrs piebilda, ka labāk Turcijai ir samaksāt naudu, nekā saskarties ar papildus nekontrolējamu bēgļu plūsmu. Taču, tas gan ir pie nosacījuma, ja bēgļu krīze šādi tiešām tiks risināta.

Kučinskis atzīst, ka tagad ir vesela rinda valstu, kurās ir “izmisums”. “Mēs neesam vienīgie, kas vairs nevar nākt pretī,” uzskatu pauž Kučinskis.

Kā ziņots, Turcijas un Eiropas Savienības (ES) vienošanās ietilpst uzstādījums, ka visi nelegālie imigranti, kas ierodas Grieķijā no Turcijas, tiks atgriezti Turcijā. Par katru atgriezto sīrieti no Grieķijas, Turcija vēlas, lai ES pieņemtu citu, atzītu Sīrijas bēgli, un piedāvātu lielāku finansējumu un progresu ES integrācijai, Turcijas pilsoņiem nodrošinot bezvīzu režīmu ar ES.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: bēgļi, Kučinskis, Turcija

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats