20. aprīlis, Otrdiena
Vārda dienas: Mirta, Ziedīte
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Ēģipte palielina dārzeņu un augļu importu uz Krieviju
Ēģipte palielina dārzeņu un augļu importu uz Krieviju
Autors: BNA / 5. februāris 2016, 10:12
Ēģipte, kas tika nosaukta kā viena no pirmajām valstīm, kas aizstās Turcijas importu, ievērojami palielinājusi augļu un dārzeņu eksportu uz Krieviju.


Saskaņā ar Ēģiptes Tirdzniecības un rūpniecības ministra Tareka Kabilas teikto, Krievijas tirgū novērojams būtisks dārzeņu un augļu piegāžu pieaugums.

Kopš Turcijas un Krievijas konflikta, kā rezultātā noteikts importa aizliegums Turcijas produkcijai, vislielāko interesi aizstāt Turcijas produktus izrādījusi Ēģipte. Abas valstis, kas pastiprinājušas savu sadarbību naftas lauku izpētes un dīzeļdegvielas eksporta jautājumā, jau kādu laiku ved sarunu par jauniem eksporta produktiem.

Abu valstu sadarbībā visspilgtāk izpaužas attiecībā uz lauksaimniecības produkcijas eksportu. Krievija ir lielākais kviešu eksportētājs uz Ēģipti, savukārt Ēģipte ir viens no lielākajiem citu lauksaimniecības produktu eksportētājs, jo īpaši pēc tam, kad Eiropas Savienības vienojās piemērot ekonomiskās sankcijas pret Krieviju par tās lomu Ukrainas konfliktā.Diskusija par rakstu (0) , eksports, Krievija, Turcija

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats