25. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Anšlavs, Junora
Sākuma lapa » Sabiedrība » Āboltiņa: Vienotība cīnīsies par pensionāru interesēm
Āboltiņa: Vienotība cīnīsies par pensionāru interesēm
Autors: BNA / 29. janvāris 2016, 12:15
Partija “Vienotība”, kuras pārziņā jaunajā valdība būs arī Labklājības ministrija, cīnīsies par pensionāru interesēm, sola partijas līdere Solvita Āboltiņa.


Intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” Āboltiņa norādīja, ka jāpārstāj runāt par grupējumiem, jāvienojas par valdībā darāmajiem darbiem un sasniedzamajiem mērķiem arī “Vienotībā” iekšienē.

“”Vienotībai” ir jāiet uz priekšu kā komandai, demonstrējot sevi ar darbiem, nevis vārdiem vai lozungiem,” uzsvēra partijas priekšsēdētāja.

Runājot par labklājības ministriju, kas jaunajā valdībā būs “Vienotības” pārziņā, Āboltiņa pauda pārliecību, ka “Vienotība” karsti iedegsies par pensionāru interesēm un pretēji publiski paustajam partijā atrodas daudz cilvēku ar izpratni par sociālo jomu un labiem kontaktiem senioru un invalīdu organizācijās.

“Pensionāri pilnīgi noteikti var cerēt uz to, ka “Vienotība” cīnīsies par pensionāru interesēm,” solīja Āboltiņa.

Jau vēstīts, ka partija “Vienotība” piekritusi uzņemties piecu ministriju vadību un Ministru prezidenta biedra jeb vicepremjera statusu, kas tikts noteikts kādam no “Vienotības” valdībā deleģētajiem pārstāvjiem.

Jaunajā valdībā darbu turpinās “Vienotības” esošie ārlietu un iekšlietu ministri. Partijai uzticēta atbildība arī par Izglītības un zinātnes, Ekonomikas un Labklājības ministriju vadību.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Vienotība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats