16. aprīlis, Otrdiena
Vārda dienas: Alfs, Mintauts
Sākuma lapa » Sabiedrība » Apsver iespēju Latgalē izveidot TV kanālu krievu valodā
Apsver iespēju Latgalē izveidot TV kanālu krievu valodā
Autors: BNA.LV / 5. marts 2015, 16:00
Latgalē būtu nepieciešams izveidot televīzijas kanālu krievu valodā, lai līdzsvarotu pierobežas reģiona informatīvo telpu, tā šorīt raidījumam “900 sekundes” sacīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.


Matīss atgādināja, ka patlaban Latgalē informatīvā telpa tiek veidota no Baltkrievijas un Krievijas piedāvātajiem televīzijas kanāliem, kas, kā zināms, atspoguļo pasaules notikumus saskaņā ar Krievijas oficiālo politiku, kas Latvijai ir naidīga.

Ņemot vērā, to, ka pašlaik liela daļa Latgales iedzīvotāju pakļauti Krievijas propagandai, Latvijai būtu jādomā, ko “likt pretī”, sacīja ministrs.

“Jāliek pretī tāds saturs un produkts, ko būtu gatavi skatīties pierobežas iedzīvotāji. Jādomā par informatīvu kanālu, kas būtu interesants Latgales iedzīvotājiem,” sacīja Matīss, kurš plāno drīzumā doties uz Latvijas pierobežu, lai novērtētu situāciju.

Runājot par iespējamo valdības atbalstu kanāla tapšanai, ministrs bija visai izvairīgs, norādot, ka valdība var lemt par atbalstošiem pasākumiem, taču jebkurā gadījumā tas ir gan finansiāls, gan orģinālsatura jautājums.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Latgale

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats