18. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ēriks, Inese, Inesis
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Fitnesa trenere: īpaši vīrusu un gripas laikā svarīgi rūpēties par ķermeņa labsajūtu
Fitnesa trenere: īpaši vīrusu un gripas laikā svarīgi rūpēties par ķermeņa labsajūtu
Autors: BNA.LV / 24. februāris 2015, 12:44
Aktivizējoties vīrusiem, sāk parādīties arī ikgadējā problēma – gripa. Lai izvairītos no saslimšanas ar gripu, kā arī citām vīrusu slimībām, ir svarīgi regulāri nostiprināt savu imunitāti un parūpēties par sava ķermeņa labsajūtu. Imunitāti ir vērts stiprināt ar vitamīniem, sabalansētu uzturu un sporta aktivitātēm. Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, tieši imūnsistēmas nostiprināšana ir izšķiroša organisma cīņā ar vīrusu.


Lai izvairītos no saslimšanas ar gripu ir svarīgi regulāri rūpēties par sava ķermeņa labsajūtu, īpašu vērību tam pievēršot aktīvās epidēmijas laikā. Priekšnoteikumi imūnsistēmas stiprināšanai ir pavisam vienkārši, sākot ar pietiekamu šķidruma uzņemšanu, beidzot ar regulārām sporta aktivitātēm.

Lai stiprinātu imūnsistēmu, dienā nepieciešams izdzert vismaz 1,5 – 2 litrus šķidruma, jo liels šķidruma patēriņš organismam vīrusu laikā ir tikpat svarīgs kā vasaras laikā. Gripas epidēmijas laikā nedrīkst aizmirst arī par sabalansētu, pilnvērtīgu un daudzpusīgu uzturu. Lai uzņemtu pēc iespējas vairāk vitamīnu, uzturā būtu jālieto augi, kas spēcina imūnsistēmu, tai skaitā augļi un dārzeņi. Lai arī sportošana gripas laikā ir diskutabls jautājums, mērenas aktivitātes ir ieteicamas ikvienam cilvēkam, lai organisms spētu palīdzēt uzturēt neskartu imūnsistēmu, liekot organismam elpot ātrāk un uzņemt vairāk skābekļa.

“Sportiskas aktivitātes labvēlīgi ietekmē gan cilvēka garīgo stāvokli, gan nostiprina imūnsistēmu, tādēļ regulāra sportošana kalpo kā lielisks veids kā gripas laikā izvairīties no saslimšanas. Ir zinātniski pierādīts, ka paātrinoties asinsritei, organismā aktivizējas imunitātes šūnas. Tāpat sportošana noņem stresu, kā arī uzlabo gremošanas traka darbību un vielmaiņu. Veidi kā parūpēties par sava ķermeņa labsajūtu un veselību ir dažādi, taču vitamīni, sabalansēts uzturs un regulāras sporta aktivitātes kalpo kā svarīgi priekšnoteikumi, lai ziemas laikā izvairītos no saslimšanas ar gripu un citiem vīrusiem,” turpina Veronika Kim.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Atlētika, Atletika Free trial, Barona centrs, dāvanu karte, Fitnesa klubs, fitnesa klubu tīkls, gripa, grupu nodarbības, grupu nodarbības, jaunais klubs, joga, kardiotrenažieri, motivācija, nodarbības, nodarbības sievietēm, nodarbības vīriešiem, organisma stiprināšana, problēmzonas, Rīgas centrs, RIP, skrejceļi, spēka trenažieri, sporta klubs, sporta klubs, sporta klubs centrā, sporta zāle, svaru zāle, tabata, trenažieri, TRX, velotrenažieri, veselība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats