25. februāris,
Vārda dienas: Alma, Annemarija
Sākuma lapa » Sabiedrība » Uzplauksti līdz ar pavasari – sievietes tiek aicinātas parūpēties par savu skaistumu un labsajūtu
Uzplauksti līdz ar pavasari – sievietes tiek aicinātas parūpēties par savu skaistumu un labsajūtu
Autors: Publicitātes materiāls / 29. februāris 2016, 16:31
Straujiem soļiem tuvojas pavasaris! Tas ir laiks, kad krāšņām pārvērtībām ļaujas ne tikai daba visapkārt, bet arī sievietes – jauns tēls un veidols palīdzēs tām aiz muguras atstāt nomākto garastāvokli, ko izraisījis drēgnais un nepatīkamais laiks, un uzplaukt gan iekšēji, gan ārēji.


„Ikviena sieviete vēlas sajusties īpaši un pavasaris kā reiz ir īstais laiks, lai sevi palutinātu un atgādinātu, ka tikai esot pašam laimīgām un apmierinātām, mēs spēsim tādus darīt arī apkārtējos. Runa nav tikai par ārējā izskata uzlabošanu, bet arīdzan par veselību, ko var nodrošināt noderīgs zobārsta vai ģimenes ārsta apmeklējums, savukārt par iekšējo harmoniju un labsajūtu var parūpēties patīkamas masāžas vai sen lolots SPA centra apmeklējums, ” norāda skaistuma centra „Adoria” vadītāja Ārija Bušmane.

Nereti sievietes pēc ziemas perioda jūtas nepārliecinātas par sevi, jo, iespējams, nav pievērsušās savam izskatam nepieciešamo uzmanību. Skaistuma un veselības centrs „Adoria” aicina ikvienu sievieti apzināties, ka šis ir īstais laiks, gluži kā taurenim, izšķilties no savas kūniņas un doties pretī pavasarim – skaistai un pārliecinātai par sevi!

„Adoria”pieejams plašš skaistumkopšanas pakalpojumu klāsts – dažādas sejas kopšanas procedūras, permanentā un ārstnieciskā kosmetoloģija, ķīmiskie pīlingi, mezoterapija, skābekļa kosmetoloģija, dažādu zonu vaksācija, aparātprocedūras, manikīrs un pedikīrs, skropstu pieaudzēšana vai korekcija, SPA un dažādas masāžas, kā arī zobu balināšana žilbinošam smaidam.

„Sievietes pārāk bieži darbu un apkārtējos nostāda augstāk par sevi un savu ārējo tēlu – tas nav pareizi. Dāmas nedrīkst aizmirst, ka skaistumkopšanas procedūras ne vien uzlabo izskatu, bet arī ceļ pašapziņu un rada piepildījuma sajūtu. Katrai sievietei, iestājoties siltākai sezonai, ir atkal vairāk jāpiedomā pie sava ārēja tēla un skaistuma nozīmīguma, un labākais veids, kā to darīt, ir sevi nododot profesionālu speciālistu rokās,” turpina Ārija Bušmane.

Veselības un skaistuma centrs ADORIA, A. Čaka iela 70-3, Rīga.
Tālruņi 67315000, 26378620, e-pasts: info@adoria.lvDiskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Adoria, skaistums, veselība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats