22. septembris, Trešdiena
Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris
Sākuma lapa » Bez kaklasaites » Liela rīdzinieku atsaucība par Atlētika piedāvājumu nedēļas abonementam
Liela rīdzinieku atsaucība par Atlētika piedāvājumu nedēļas abonementam
Autors: Publicitātes materiāls / 17. decembris 2015, 15:39
Straujiem soļiem tuvojoties Ziemassvētkiem un dažādām svētku ballēm, cilvēki aktīvi sāk plānot dāvanu sarakstus un domāt, kā izskatīsies gada gaidītākajos notikumos.


Ir skaidrs, ka ikviens Ziemassvētku ballēs vēlas izskatīties formā un labi uztrenēts – īpaši svarīgi tas ir cilvēkiem, kuri apmeklē sporta zāles. Turpinoties fitnesa klubu tīkla “Atlētika” akcijai “Nedēļas abonements par 5,99 eur”, cilvēki par iespēju tik izdevīgi iegādāties abonementu ir ļoti iepriecināti. Kā norāda “Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs, iespēja lētāk apmeklēt sporta klubus ir ļoti noderīga, īpaši uz gada beigām, kad cilvēkiem nākas saskarties ar lielākiem tēriņiem.

“Uz gada beigām klubos ir novērojams lielāks cilvēku apmeklējums – daudzi ir apņēmušies uz greznajām ballēm uzvilkt mazliet apspīlētākas kleitas vai uzvalkus, kā arī Jauno gadu iesākt veselīgā un ar sevi apmierinātā izskatā. Šādai vēlmei lieti noder mūsu īpašā akcija, kura ļauj klientiem īpaši izdevīgi piepildīt savus sapņus. Balstoties uz mūsu jauno devīzi “Vienā komandā ar Tevi!”, “Atlētika” komanda izlēma, ka šī varētu būt lieliska dāvana mūsu kā uzticamajiem, tā jaunajiem klientiem iepriecināt sevi un citus ar lētākām sporta nodarbībām. Savukārt mūsu apmierināto klientu sejas ir pati labākā un lielākā dāvana priekš mums,” atklāj Andris Žiganovs.

Sākoties dāvanu meklēšanas “tracim”, daudzi cilvēki var apmulst un nezināt, ko vērtīgu vai īpašu uzdāvināt draugiem un radiem. Tam lieliska atbilde ir “Atlētika” īpašā akcija, jo kas gan var būt vērtīgāks, kā otram uzdāvināt iespēju labai veselībai un jautrākai ikdienai? Nedēļas abonements var būt kā lieliska dāvana gan sporta mīļotājam, gan kādam, kas jau ilgi vēlas, bet nespēj saņemties nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

“Daudzi mūsu klienti, izmantojot iespēju iegādāties abonementu ar īpašo akciju, ir teikuši, ka to iegādājas kā dāvanu, lai iepriecinātu savus tuviniekus, piedāvājot viņiem sportot jaunajās un modernajās “Atlētika” telpās. Protams, tik pat liela daļa cilvēku abonementu dāvina… paši sev! Svētkos ir būtiski palutināt arī sevi, piepildot ilgi kārotos sapņus. Kā dāvanu vai vienkārši iespēju gadu iesākt aktīvāk, rīdzinieki īpašo akciju patiešām novērtē un izrāda lielu atsaucību,” piebilst “Atlētika” attīstības direktors.

Plašāk par īpašo akciju lasīt šeit.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: abonements, Atlētika, dāvana, fitnesa tīkls, komanda, motivācija, rīdzinieki, sporta klubs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk