25. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Anšlavs, Junora
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Pirms uzsākt aktīvi nodarboties ar sportu, jāņem vērā daži būtiski faktori
Pirms uzsākt aktīvi nodarboties ar sportu, jāņem vērā daži būtiski faktori
Autors: Publicitātes materiāls / 30. maijs 2014, 15:08
Ikvienam no mums kādā brīdī rodas vēlme uzsākt aktīvāku un veselīgāku dzīvesveidu, padarot savu ikdienu krāsaināku, taču galvenais lai šī vēlme nav īslaicīga un mūsu apņemšanās rezultējas ar ko patīkamu. Gatavojoties sportiskajām aktivitātēn nereti rodas jautājums  – “ar ko sākt?” Kā norāda fitnesa klubu tīkla “Atlētika” galvenā trenere Veronika Kim, sākumā vajadzētu izprast savas vēlmes un mērķus, pieskaņojot tiem attiecīgo sporta veidu un tad organizēt savu sportisko ikdienu tā, lai tā sagādātu prieku.


No sākuma vajadzētu izvēlēties tādu sporta veidu, kas jums patīk vislabāk - tāds, kurš sagādā  baudu un dzīvesprieku. Noteikti nevajadzētu spiest sevi skriet, ja jūs priekšroku dodat svaru cilāšanai, jogai vai aerobikai. Nevajadzētu izvēlēties to, kas ir modē, bet nav saistošs jums, ko tādu, kas liekas biedējošs. Galvenais ir sekot savām iekšējām sajūtām un tad jau arī rezultāts neizpaliks.

Ne vienmēr ir viegli saņemties vienatnē apmeklēt svaru zāli, grupu nodarbību fitnesa centrā,vai doties uz kādu sporta nodarbību ārtelpās, tāpēc sameklējiet sev domubriedru vai arī lielāku draugu kompāniju, kas kopā ar jums vēlētos nodoties sportošanas priekam. Tomēr nekādā gadījumā nevajadzētu sevi salīdzināt ar citiem - ja kādam no jūsu draugiem kaut kas sanāk labāk, nekā jums, par to nav jāsatraucas, tas dod tikai papildus stimulu censties. Skatieties uz draugu kā uz iedvesmas avotu!

Ērts un vizuāli pievilcīgs sporta apģērbs var būt viens no iemesliem, kāpēc sportot vēlme palielinās, tāpēc izvēloties sporta apģērbu, ņemiet vērā savas mīļākās krāsas, piegriezumus un formas, jo kuram gan nepatīk izskatīties labi arī sporta zālē. Mūsdienās ir tik daudz variantu no kā izvēlēties – dažādi sporta un aktīva dzīvesveida veikali, specializētie sporta internetveikali, turklāt apģērbu izvēle ir milzīga, sākot ar neitrāliem toņiem, beidzot ar košām  un dzīvespriecīgām krāsām.

“Ja jums šķiet, ka spēku sportošanai nav, iedarbiniet savu iekšējo enerģijas ģeneratoru. Noskaņojiet sevi  - es to varu, pietiks sēdēt mājās, vai pavadīt neskaitāmas stundas darbā. Vajag tikai sākt – un spēka pietiks gan rīta rosmei, gan tikšanām ar draugiem, vakara pastaigām, teātrim vai kino. Sākumā ir ļoti grūti atteikties no sev ierastām lietām, piemērams, uzkost kaut ko pirms gulētiešanas, taču izvirzītā mērķa vārdā var paveikt lielas lietas un atteikšanās no ēdiena nevēlamā laikā pēc laika kļūst par pašsaprotamu lietu. Ja jūs vēl šaubāties par to, vai jums vajadzētu sākt sportot vai nē, lieliski palīdz arī motivējošie foto vai video. Tos der regulāri apskatīt arī tiem, kas jau aktīvi sporto, tas palīdz neatmest sportam ar roku un turpināt aktīvi darboties. Ārējam izskatam ir izšķiroša nozīme, tāpēc sāciet sportot, sekojiet līdzi tam, ko ēdat un dzerat. Nav šaubu, ka mēs visi esam gudri un apburoši, taču iekšējam skaistumam būtu vēlams harmonizēt ar ārējo skaistumu,” turpina Veronika Kim.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Atlētika, Atlētika Centrs, Barona centrs, dāvanu karte, Fitnesa klubs, grupu nodarbības, ieteikumi, jaunais klubs, joga, kardiotrenažieri, kas jāņem vērā, nodarbības, nodarbības sievietēm, nodarbības vīriešiem, problēmzonas, Rīgas centrs, RIP, sagatavošanās sportam, skrejceļi, spēka trenažieri, sporta klubs, sporta klubs centrā, sporta zāle, svaru zāle, trenažieri, TRX, velotrenažieri, veselība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats