22. jūlijs, Pirmdiena
Vārda dienas: Marija, Marika, Marina
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » ASV nosoda Krieviju Minskas vienošanās ļaunprātīgā izmantošanā
ASV nosoda Krieviju Minskas vienošanās ļaunprātīgā izmantošanā
Autors: BNA.LV / 19. februāris 2015, 16:37
ASV izvirzījusi apsūdzību pret Krieviju par ļaunprātīgu un cinisku Minkas vienošanās izmantošanu, atbalstot separātistu uzbrukumus Debaļcevei.


Baltā nama pārstāvis Džošs Ērnests norādīja, ka ir acīmredzami skaidrs, ka Krievija nepilda tās saistības, kuras uzņēmās Minskas sarunās, tādējādi radot draudus pati sev par augstāku cenu, ko nāksies maksāt par savu agresiju.

Pēc Ērnesta domām, Krievijai un separātistiem būtu kārtīgi jāapdomā savi nākamie soļi.

Tāpat uzskata arī ASV valsts sekretārs Džons Kerijs, kurš telefonsarunā ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu aicinājis Maskavu ievērot uguns pārtraukšanas vienošanos.

ASV Valsts departamenta pārstāve pastāstīja, ka Kerijs sarunā ar Lavrovu Krieviju uzstājīgi aicinājis apturēt separātistu uzbrukumus un beigt pārkāpt uguns pārtraukšanas režīmu. ASV sekretārs vēlējās, lai EDSO novērotājiem tiek nodrošināta piekļuve Debaļcevei, ko pašlaik aizliedz Krievijas algotņi.

Departaments norādīja, ka gadījumā, ja vienošanās netiks pildīta, un Ukrainā joprojām turpinās ienākt bruņojums un karotāji no Krievijas, pret Kremli tiks ieviestas vairāk sankcijas, turklāt tā būs nopietna saruna starptautiskās sabiedrības ietvaros.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ASV

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats