04. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Daila, Veronika
Sākuma lapa » Sabiedrība » Kampars: Vienotība nevēlas strādāt valdībā, kur tā saņemtu amatus pēc atlikuma principa
Kampars: Vienotība nevēlas strādāt valdībā, kur tā saņemtu amatus pēc atlikuma principa
Autors: BNA / 25. janvāris 2016, 9:38
Partija "Vienotība" jūtas pazemota un nevēlas strādāt Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) premjera Māra Kučinska vadītajā valdībā, kur tā saņemtu amatus pēc "atlikuma principa", tā šorīt intervijā Latvijas Radio norādīja partijas "Vienotība" ģenerālsekretārs Artis Kampars.


"Mēs nevēlamies neko pieprasīt (...) mēs vēlamies līdzsvarotu piedāvājumu," norādīja Kampars, piebilstot, ka sagaida Māra Kučinska pretim nākšanu.

Viņš pauda viedokli, ka partijai ir radies iespaids, ka ZZS un Nacionālā apvienība ir vienojusies par kāda veida sadarbību un "Vienotībai" valdībā tika amati, kas neinteresē šīs abas partijas, kā rezultāta "Vienotībai" tiks amati "pēc atlikuma principa".

"Mēs vēlamies, lai ar mums rēķinās," norādīja Kampars, paužot cerību, ka šodienas tikšanās laikā ar Kučinski tiks panākta zināma vienošanās.

Tāpat Kampars noraidīja apgalvojumus, ka "Vienotība" nebūtu vienota, piebilstot, ka partija šobrīd ir pietiekami monolīta.

Kā vēstīts, pagājušajā nedēļā pēc tikšanās ar “Vienotības” pārstāvjiem Kučinskis pavēstīja, ka partijai piedāvājis pārraudzībā ņemt Ārlietu ministriju, Iekšlietu ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Labklājības ministriju un Ekonomikas ministriju (EM). Lai arī uzklausījis “Vienotības” vēlmes, Kučinskis atteicies piedāvāt partijai Satiksmes ministriju un Tieslietu ministriju.

Jau iepriekš izskanējis, ka pēc ZZS ieskatiem, Satiksmes ministrija jāpārrauga Zaļo un zemnieku savienībai un Nacionālajai apvienības jāsaglabā tās atbildības sfēras, tostarp Tieslietu ministrija.




Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Artis Kampars, Vienotība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats