16. jūlijs, Otrdiena
Vārda dienas: Estere, Hermīne
Sākuma lapa » Sabiedrība » Tuvojoties rudenim daiļā dzimuma pārstāves lielāku uzmanību pievērš savam izskatam
Tuvojoties rudenim daiļā dzimuma pārstāves lielāku uzmanību pievērš savam izskatam
Autors: Publicitātes materiāls / 26. augusts 2015, 15:01
Straujiem soļiem tuvojoties vasaras beigām un drēgnajam rudens laikam, daiļā dzimuma pārstāvēm arvien aktuāls kļūst jautājums par ārējā izskata kopšanu, it īpaši ādas veselības stāvokli. Lai ikviena sieviete mūsdienās justos veiksmīga, laimīga un ar dzīvi apmierināta, tām nepieciešams parūpēties par savu ārējo izskatu un iekšējo labsajūtu. Kā atzīst veselības un skaistuma centra “Adoria” kosmetoloģes, skaistumkopšanas procedūru apmeklēšana ne tikai ietekmē sievietes noskaņojumu, bet nodrošina to, ka arī aukstā un vējainā laikā sievietes āda ir veselīga un patīkama.

“Kļūstot vēsākam laikam, ādas kopšana kļūst par daudz aktuālāku jautājumu, nekā, piemēram, siltajos mēnešos, kad vairumā uzņemam ādai tik ļoti nepieciešamos vitamīnus un saules gaismu. Kā zināms, sejas un roku āda aukstajā laikā parasti “cieš visvairāk”, jo tiek pakļauta gan tiešam kontaktam ar diezgan zemām gaisa temperatūrām, gan temperatūru svārstībām. Tāpēc, lai parūpētos par savas ādas veselību ikvienā gadalaikā, sievietēm ir iespēja apmeklēt dažās skaistumkopšanas procedūras, tai skaitā permanento un ārstniecisko kosmetoloģiju, pīlingu, mezoterapiju, skābekļa kosmetoloģiju, kā arī manikīru un pedikīru,” norāda veselības un skaistuma centra “Adoria” kosmetoloģes.

Centrs “Adoria” piedāvā ne tikai procedūras, kas palīdzēs atjaunojot nogurušu, sausu un nelabvēlīgu laika apstākļu skartu ādu, bet arī dažādu zonu vaksāciju, kas neraugoties uz to, ka vasara pamazām atvadās, aizvien ir aktuāla daiļā dzimuma vidū.

“Koptas ķermeņa daļas ir katras sevi cienošas sievietes raksturojoša iezīme. Vaksācija palīdz ādai kļūt ne tikai gludai un skaistai, bet parūpēties par sievietes iekšējo harmoniju. Lai gan nereti pastāv uzskats, ka šī procedūra ir ļoti sāpīga, rūpējoties par klientu veselību un labsajūtu tiek nodrošināta maksimāli mazsāpīgas procedūras matiņu likvidēšanai uz kājām, bikini zonā, padusēs, uz rokām un augšlūpas,” stāsta centra kosmetoloģes.

Tāpat centrs piedāvā piedāvā dabisku skropstu pieaudzēšanu, atjaunošanu un noņemšanu, kā arī skropstu dizainu ar kristāliņiem, piešķirot izskatam īpašu akcentu. Pieejama arī skropstu un uzacu korekcijas un krāsošanas procedūras – jo skaistas, garas skropstas izceļ ikvienas sievietes sievišķību, piešķirot īpašu šarmu.

Adoria kosmetoloģijas centrs parūpēsies, lai Latvijas sievietes izskatītos un justos vēl skaistākas un laimīgākas, piedāvājot plaša klāsta kosmetoloģijas pakalpojumus. Permanentā un ārstnieciskā kosmetoloģija, pīlings, mezoterapija, skābekļa kosmetoloģija, dažādu zonu vaksācija un aparātprocedūras ir tikai daļa no pakalpojumu klāsta, ko piedāvā profesionāli kosmetologi.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ādas veselība, Adoria, kosmetoloģija, kosmetoloģijas pakalpojumi, manikīrs, mezoterapija, pedikīrs, pīlings, sievietes, skaistumkopšanas procedūras, skaistums, skropstu pieaudzēšana, vaksācija, veselība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats