01. marts, Piektdiena
Vārda dienas: Ilgvars, Ivars
Sākuma lapa » Sabiedrība » Vienotība saņem ziedojumu īsi pirms daudzmiljonu iepirkuma izlemšanas
Vienotība saņem ziedojumu īsi pirms daudzmiljonu iepirkuma izlemšanas
Autors: BNA.LV / 3. februāris 2014, 17:08
Kā ziņoja raidījums “De Facto”, 10. oktobrī notikušajā Satiksmes ministrijas konkursā uzvarējušais pretendents un viņa kolēģe no ''Grupa 93'' veikuši 14 228 eiro lielu ziedojumu politiskajai partijai “Vienotība”, kuras pārziņā ir Satiksmes ministrija (SM).


''Grupa 93'' bija viens no astoņiem dalībniekiem SM rīkotajā iepirkumā par Eiropas standarta platuma dzelzceļa līnijas “Rail Baltica” Latvijas posma detalizētu tehnisko izpēti un ietekmes uz vidi novērtēšanu. ''Grupas 93'' īpašnieks Neils Balgalis un viņa kolēģe Līga Ozoliņa pāris dienas pirms konkursa beigām pirmo reizi ziedoja partijai ''Vienotība''.

Gan Balgalis, gan ''Vienotības'' pārstāvji noliedz, ka ziedojums būtu ietekmējis konkursa iznākumu. ''Vienotības'' ģenerālsekretārs Artis Kampars izteicās, ka ''Vienotība'' novelk stingru sarkanu līniju starp ziedojumu pieņemšanu un ziedotāju personīgām interesēm.

Kā zināms, pieci citi pretendenti pēc konkursa iznākuma paziņošanas vērsās ar sūdzībām Iepirkumu uzraudzības birojā, un pēc mēneša birojs aizliedza slēgt līgumu ar “Grupu 93”.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Grupa 93, Rail Baltica, Vienotība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats