01. marts, Piektdiena
Vārda dienas: Ilgvars, Ivars
Sākuma lapa » Sabiedrība » Vienotība aicina uz sadarbību reģionālās partijas
Vienotība aicina uz sadarbību reģionālās partijas
Autors: Zane Grodiņa/ BIZNESS.LV / 3. jūlijs 2013, 11:20
Lai veicinātu labējo un centrisko politisko partiju spēku apvienošanu, partija "Vienotība" aicina Latvijas reģionu politisko partiju līderus uz sarunu par iespējām sadarboties un veidot kopīgu platformu Latvijas izaugsmei, medijiem pavēstīja partijas pārstāve Laila Timrota.Šādu aicinājumu reģionālo partiju līderiem izteikusi "Vienotība" priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Partijas aicinājumā norādīts - valsts attīstības nodrošināšanai nepieciešamas stabilas un spēcīgas politiskās organizācijas, konstruktīvu, pragmatisku, programmatiski līdzīgu politisko spēku kopdarbība, minot, ka  politiskā sadrumstalotība un sabiedrības neuzticēšanās politiskajām partijām ierobežo iespējas kopīgi sasniegt vairāk. 

“Mūsu spēkos ir veidot Latviju par labklājības valsti, kurā ikviens mūsu valsts iedzīvotājs justos Latvijai piederīgs, vajadzīgs un drošs par savu un nākamo paaudžu nākotni. Šo mērķu sasniegšana iespējama, vien apvienojot valstiski atbildīgu labējo un centrisko partiju spēkus,” vēstulē reģionālo partiju līderiem norāda Āboltiņa un Dombrovskis.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: reģionālās partijas, Solvita Āboltiņa, Valdis Dombrovskis, Vienotība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats