04. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Daila, Veronika
Sākuma lapa » Sabiedrība » Repše kaitē Dombrovska prestižam; «Vienotība» nereaģē
Repše kaitē Dombrovska prestižam; «Vienotība» nereaģē
Autors: Apollo.lv / 14. marts 2012, 12:31
Ekspremjers un partijas «Vienotība» biedrs Einārs Repše nesteigsies atbildēt uz «Vienotības» valdes aicinājumu izšķirties, vai viņš vēlas aktīvi darboties partijā un iesaistīties premjera Valda Dombrovska (V) attīstības plāna īstenošanā vai veidot jaunu politisko spēku, raksta «Diena».


«Protams, ka pareizā brīdī mēs izšķirsimies un pieņemsim lēmumu, bet tas laiks pienāks tad, kad tas pienāks,» laikrakstam sacījis Repše.

Repše nav atbildējis uz jautājumu, vai nākamo vasaru viņš plāno veltīt jaunas partijas veidošanai, raksta Apollo.lv.

Neskatoties uz to, ka jau divas nedēļas jaunizveidotās biedrības «Latvijas attīstībai» līderis ar katru savu uzstāšanos kaitē premjera Dombrovska prestižam, radot iespaidu, ka valdības vadītājs nespēj nodrošināt būtisku Ministru kabineta pienākumu izpildi, «Vienotības» valde Repši un viņa domubiedru Edgaru Jaunupu no partijas izslēgt negrasās.

«Tas, ka valsts attīstība nevedas, ir vispārzināms fakts. Atkārtojot vispārzināmus faktus, nevienam kaitējumu nodarīt nevar,» teica Repše, atbildot uz jautājumu, vai viņš ar savu rīcību nenodara kaitējumu Dombrovskim.

Uz vaicāto, kāpēc valde neizšķīrās Repši no partijas izslēgt «Vienotības» priekšsēdes vietnieks Ģirts Valdis Kristovskis laikrakstam atzina, «Vienotība» varot to atļauties, jo ir spēcīgs un stabils politiskais spēks, kas jūtas pārliecināts arī par savu premjeru.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Einars Repše, Valdis Dombrovskis, Vienotība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats