14. jūlijs,
Vārda dienas: Anvars, Oskars, Ritvars
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » VID: esiet uzmanīgi, masveidā tiek izplatīti viltoti ar datorvīrusu inficēti e-pasti it kā no VID darbiniekiem
VID: esiet uzmanīgi, masveidā tiek izplatīti viltoti ar datorvīrusu inficēti e-pasti it kā no VID darbiniekiem
Autors: Kate Namniece, BIZNESS.LV / 9. decembris 2013, 10:45
Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) vērš iedzīvotāju uzmanību, ka elektroniskā pasta vēstules, kas tiek saņemtas ar tādiem tematiem kā "sudziba nodoklu dienestam", "Informacija par sudzibu" u.tml. it kā no VID darbiniekiem (no @vid.gov.lv) un ar pievienotu failu, kam izmantots dubultais paplašinājums „.DOC.zip”, ir viltotas, satur datorvīrusu un ar VID tām nav nekāda sakara.


VID aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un, saņemot šādu e-pastu, nevērt vaļā tā pielikumu, bet neatgriezeniski izdzēst!

Gadījumā, ja minētais e-pasta pielikums tiek atvērts, iegūstams izpildāmais fails ar paplašinājumu „.SCR”, kurš satur datorvīrusu, ko šobrīd neatpazīst vairums antivīrusu programmu. Šis vīruss veic tiešsaistes banku maksājumu datu modificēšanu ar mērķi izkrāpt naudu.

Jau iepriekš pateicamies par izpratni un atvainojamies par nepatīkamo situāciju, kaut arī tā radusies no VID neatkarīgu iemeslu dēļ!
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: datorvīruss, Nodokļi, VID

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats