23. februāris, Piektdiena
Vārda dienas: Almants, Haralds
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » 2016. gads būs nodokļu sistēmas inventarizācijas gads
2016. gads būs nodokļu sistēmas inventarizācijas gads
Autors: Nekā personīga / 1. februāris 2016, 9:05
2016.gadu mēs varētu saukt par tādu nodokļu sistēmas inventarizācijas gadu, intervijā TV3 raidījumam "Nekā personīga" sacīja Zaļo un Zemnieku savienības premjera amata kandidāts un potenciālais valdības vadītājs Māris Kučinskis.


Runājot par galvenajām valdības prioritātēm, Kučinksis norādīja, ka visa deklarācija pakārtojas piecām prioritātēm - ekonomiskajā sadaļā tautsaimniecības attīstība, izglītības reforma, veselības aprūpes reforma.

"Trešā prioritāte – veselības aprūpes reformas. Ceturtā prioritāte – demogrāfija, kas šobrīd tiek vairāk akcentēta un es neslēpju, ka viņa tiks veidota kā horizontāla ar uzdevumiem daudzām ministrijām. Un, protams, valsts drošība un identitāte. Tā nianse ir, ka daudzi potenciāli ministri meklē nozarisko pieeju. Bet nozariskās pieejas nav. Viss tiek pakārtots attīstības jautājumam. Jāatzīst, ka šo jauno pieeju, kas mani priecē, visi ir akceptējuši. Vai visi to saprot, ka dzīve mazliet izmainīsies saistībā ar tiem uzdevumiem, kas jāveic – par to es vēl neesmu pārliecināts," skaidroja Kučinskis.

"2016.gadu mēs varētu saukt par tādu nodokļu sistēmas inventarizācijas gadu. Vispirms izanalizēsim kādus nodokļus vispār Latvija iekasē un kā mēs noklājam savus izdevumus. Atsevišķs punkts ir ēnu ekonomika, kas mums pārsniedz pagaidām visas pieļaujamās robežas," norādīja Kučinskis.

Runājot par ēnu ekonomiku, Kučinskis pauda viedokli, ka ēnu ekonomikas augstais procents neslēpjas tikai kaut kur pagrīdes servisos, kases aparātos.  "Tā kā attiecībā uz to es domāju, ka mans pirmais darbs būs arī ar Pētersones kundzi runāt un saprast situāciju. Iespējams, ka viena otra saite varētu būt saistīta ar politisko piesegšanu. Bet tas ir jāatklāj..," sacīja Kučinksis.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ēnu ekonomika, Māris Kučinskis, Nodokļi, valdība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats