13. jūnijs, Ceturtdiena
Vārda dienas: Ainārs, Uva, Zigfrīds
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Iedzīvotājiem iespējams saņemt bezmaksas konsultācijas psoriāzes ārstēšanai; atvērts īpašs psoriāzes kabinets
Iedzīvotājiem iespējams saņemt bezmaksas konsultācijas psoriāzes ārstēšanai; atvērts īpašs psoriāzes kabinets
Autors: Jānis Lācis / BIZNESS.LV / 5. decembris 2013, 16:17
Psoriāze ir hroniska ādas iekaisuma slimība, kas paātrina ādas šūnu veidošanos un atdalīšanos no ādas. Lai palīdzētu iedzīvotājiem cīnīties ar šo nopietno slimību, veselības centrs “Adoria” ir pagarinājis iespēju saņemt profesionāla dermotologa konsultāciju psoriāzes ārstēšanai līdz pat decembra beigām, pilnībā bez maksas.

“Esam gandarīti, ka Latvijā iedzīvotāji nav vienaldzīgi un izrāda lielu iniciatīvu cīņā ar nepatīkamo ādas slimību -  psoriāzi. Mēs neviens neesam pilnībā pasargāti, jo ar psoriāzi var saslimt jebkurš, gan vīrieši, gan sievietes. Aicinām jau laicīgi pievērst pietiekoši lielu uzmanību ādas pigmentācijas izmaiņām, taču lai precīzi noteiktu, kas īsti izraisa ādas saslimšanu, kā arī novērstu jau radušās ādas problēmas, cilvēkam jāvēršas pēc palīdzības pie ādas speciālista. Aicinām ikvienu, kas cīnās ar psoriāzes radīto diskomfortu, izmantot iespēju un atnākt uz mūsu speciālo kabinetu psoriāzes slimniekiem, saņemot bezmaksas konsultāciju,” norāda veselības un skaistuma centra “Adoria” dermatoloģe Guna Grūbe.

Bezmaksas konsultācijas un atbalstu iespējams saņemt veselības centrā “Adoria”, iepriekš pierakstoties pa tālruni 67315000. Konsultāciju sniedz pieredzējusī dermatoloģe Guna Grūbe.

“Izmantoju iespēju apmeklēt veselības centra “Adoria” piedāvāto bezmaksas konsultāciju psoriāzes ārstēšanai. Pati vairāk kā 10 gadus mokos ar šo slimību. Psoriāze nav sāpīga, taču ir sociāli izolējoša  - baseinā vai pirtī vienmēr kāds pajautās - “kas tev tas tāds?” Ir grūti nepārtraukti skaidrot to, ka nav jābaidās – slimība nav lipīga un tamlīdzīgi, tāpēc arī nolēmu uzsākt intensīvu cīņu ar šo nepatīkamo ādas slimību. Konsultācijā ieguvu noderīgu informāciju, kā arī stimulu cīnīties ar psoriāzi. Noteikti iesaku arī citiem izmantot šo iespēju,” atzīst pensionāre Maija Lapiņa no Rīgas.

Psoriāze, jeb zvīņēde ir hroniska ādas slimība, ko raksturo ādas, nagu un locītavu bojājumi. Visizplatītākās psoriāzes izcelsmes teorijas ir vīrusu, iedzimtības, neirogēnā un vielumaiņas, taču precīzs psoriāzes cēlonis joprojām nav zināms. Psoriāzi reizēm ir grūti atklāt, jo tā līdzinās citām ādas slimībām. Psoriāzes gadījumā 60% - 70% pacientu ir ādas nieze. Psoriāze nav lipīga, ar to nevar saslimt, pieskaroties ar psoriāzi slimam cilvēkam vai peldoties vienā baseinā. Ja uzskatāt, ka jums ir psoriāze, ir svarīgi konsultēties ar ādas ārstu, lai noskaidrotu konkrētu diagnozi. 

Informācija tika sagatavota sadarbībā ar veselības centru “Adoria”. Tālr. 20561015, info@adoria.lv /www.adoria.lv
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: ādas apsārtums, ādas lobīšanās, ādas pigmentācija, ādas problēmas, Adoria, atzīti ģimenes ārsti, bezmaksas, bezmaksas konsultācijas, dermatologs, dzimumzīmes, izmeklēšana, ļaundabīgi ādas audzēji, pinnes, psoriāze, Rīgas centrs, seborejiskais dermatīts, sejas ādas stāvoklis, sejas tīrīšana, speciālisti, veselība, veselības centrs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats