25. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Anšlavs, Junora
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Paredzot lielu karstumu, AS Druva Food jau laikus palielinājis ražošanas jaudu
Paredzot lielu karstumu, AS Druva Food jau laikus palielinājis ražošanas jaudu
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 9. augusts 2013, 14:51
Paredzot lielo karstumu, kas Latviju sasniedza šajā nedēļā, uzņēmums Druva Food jau laikus palielinājis ražošanas jaudu, tādējādi, nodrošinot iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam iegādāties saldējumu un gūt atelpu no lielās tveices.


„Vasarā ir būtiski sekot līdzi temperatūras izmaiņām, lai savus lojālos un topošos pircējus, varam atvēsināt ikvienā brīdī. Līdz ar pieprasījuma kāpumu, palielinājām arī ražošanas jaudu, jo, kā saldējuma ražotāji, jūtamies atbildīgi par katru, kas vēlas ne tikai panašķoties, bet arī atvēsināties, izvēloties produktus no īsta piena un sviesta” atzīst AS Druva Food pārdošanas vadītājs Jānis Muižnieks. 

Par šīs vasaras populārākajiem AS Druva Food  produktiem tiek atzīts cigoriņu saldējums, tāpat, protams, uzņēmuma jaunākie produkti - Ghetto Games dizaina Druvas saldējums un augstākās klases Premium Druvas saldējums, kā arī klasiskais plombīra saldējums.
Jāpiebilst, ka arvien lielāku uzmanību pircēji sāk pievērst tieši produktu sastāvam. Tiek izvērtēts, vai tie nesatur mākslīgas piedevas un vai to gatavošanā izmantoti kvalitatīvi un dabiski produkti. 

“Esam priecīgi, ka iedzīvotāji Latvijā kļūst arvien izvēlīgāki un vēlas sevi un arī draugus iepriecināt ar vērtīgu un garšīgu produktu. Šajās karstajās dienās noteikti saldējums ir ātrākais veids kā atelpoties un gūt īstu garšas baudījumu,” turpina Jānis Muižnieks.
Druvas saldējums nemainīgi saglabā savas labās garšas īpašības, jo ražošanā A/S “Druvas pārtika” izmanto tikai dabīgu lauku pienu no “Saldus Druva” fermām, to neaizstājot ar sauso piena pulveri. A/S Druvas Pārtika firmas zīme ir cigoriņu saldējums. Tas ir gatavots pēc uzņēmuma oriģinālās receptes, kas saglabājusies nemainīga kopš 1986. gada un līdz ar klasisko plombīra saldējumu ir viens no iecienītākajiem un pieprasītākajiem Druvas ražotajiem saldējumiem.Diskusija par rakstu (1)

Atslēgvārdi: cigoriņu saldējums, Druva food, Druvas saldējums, garšīgs saldējums, Ghetto Games, ghetto saldējums, krējuma saldējums, piena saldējums, plombīra saldējums, plombīrs, saldējums, saldējums no īsta piena, šokolādes saldējums

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats