22. maijs, Trešdiena
Vārda dienas: Emīlija
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Gardēži var sarosīties – šovasar Druva Food iepriecinās ar jauniem saldējumiem
Gardēži var sarosīties – šovasar Druva Food iepriecinās ar jauniem saldējumiem
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 30. maijs 2014, 16:40
Tuvojoties vasarai un iestājoties siltam laikam, atsākas saldējuma sezona, kad cilvēki arvien vairāk laika pavada brīvā dabā un labprāt atvēsinās ar saldējumu. Tomēr, lai arī pieejami neskaitāmi vēsā kāruma veidi un iespējas izvēlēties ir ļoti plašas, lielākoties šie veidi tomēr ir balstīti uz tradicionālajiem – plombīra, šokolādes un karameļu saldējumiem. Kā rāda Sabiedriskās domas un  tirgus izpētes centra (SDTIC) veiktās aptaujas rezultāti, iedzīvotāji norādījuši, ka labprāt vasaras svelmē veldzētos ar eksotiskākām garšām, kas nebūtu tik pierastas kā tradicionālo garšu saldējumi.


A/S “Druva Food” vienmēr ieklausās savu pircēju vēlmēs un ir radījusi jaunus premium klases produktus vafeļu glāzītēs, kas būs kā patīkams pārsteigums gardēžiem. “Druva Food” saldējuma tehnologi ar aizrautību strādājuši, lai radītu trīs jaunus un interesantus saldējumus – plombīra saldējumu kakao vafeļu glāzītē, sarkano vīnogu plombīra saldējumu un mango-meloņu plombīra saldējumu. Druvas premium klases saldējumi ir ražoti tikai no īsta, vietējo zemnieku piegādāta piena un sviesta, un to kvalitātes un garšas īpašību dēļ, Druvas saldējumi vienmēr tiek ierindoti vislabāko vidū. Arī kraukšķīgās vafeļu glāzītes, kurās tiek pildīts saldējums, tiek ceptas uz vietas uzņēmumā.

“Šovasar gribējām radīt ko jaunu, lai pārsteigtu mūsu saldējuma mīļotājus, kā arī lai piesaistītu jaunu gardēžu uzmanību. Saldējumu garšu izvēle, ja runājam tieši par produktiem vafeļu glāzītēs, nav pārāk plaša un cilvēki vēlas izbaudīt ko jaunu, tāpēc šovasar piedāvājam trīs jaunus premium klases produktus. Īpaši augļu un ogu garšu cienītājiem piedāvājam meloņu-mango plombīra un sarkano vīnogu plombīra saldējumu, bet klasisku garšu pārstāvēsim ar piena un sviesta plombīra saldējumu kakao vafeļu glāzītē, kas ir absolūts jaunums Latvijā. Mums ir svarīgi radīt ne tikai jaunu veidu saldējumus un dažādot to piedāvājumu, bet arī uzlabot saldējumu kvalitāti, tāpēc tiek radīti premium klases produkti, kas gan pēc garšas īpašībām, gan kvalitātes atbilst augstākajiem standartiem,” uzsver A/S “Druva Food” pārdošanas vadītājs Jānis Muižnieks.

Arī turpmāk A/S “Druva Food” speciālisti un saldējuma tehnologi turpinās lielisku un neatkārtojamu saldējuma garšu un veidu meklējumus, veicot aptaujas un degustācijas, lai uzzinātu, kādus saldējumus nobaudīt vēlas Latvijas iedzīvotāji. Uzņēmums pauž rūpes par saldējumu daudzveidību un uzskata, ka cilvēkiem ir jānodrošina iespēju izvēlēties sev tīkamāko saldējumu no plaša un bagātīga kārumu klāsta.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Druva Food, Jānis Muižnieks, saldējums

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats