21. jūnijs, Piektdiena
Vārda dienas: Egita, Emīls, Monvīds
Sākuma lapa » Latvijas Eksportpadome » Uzņēmumiem iespēja pieteikties konkursam Latvijas eksportprece 2014
Uzņēmumiem iespēja pieteikties konkursam Latvijas eksportprece 2014
Autors: Kate Namniece, BIZNESS.LV / 2. jūnijs 2014, 17:02
Latvijas Eksportpadome rīkos īpašu konkursu Latvijas komercsabiedrībām „Latvijas eksportprece 2014”, kur tiks nominēti eksportspējīgākie uzņēmumi un izcelti to izstrādājumi vai pakalpojumi.


Konkursa mērķis ir paust atzinību un novērtēt Latvijas uzņēmējus, kas sasnieguši atzīstamus rezultātus radot un eksportējot konkurētspējīgus produktus vai pakalpojumus, tādējādi uzlabojot valsts ekonomisko situāciju un virzot Latvijas vārdu pasaulē.

„Šobrīd Latvijas ekonomikas attīstība lielā mērā ir atkarīga no uzņēmējdarbības veiksmēm, tostarp arī eksporta tirgos, tādēļ būtiski sabiedrību informēt par uzņēmumiem, kas savu produkciju sekmīgi piedāvā ārpus mūsu valsts robežām. Tas arī citiem dod iedvesmu, kā arī ļauj izmantot iespēju apmainīties ar informāciju un kopīgiem spēkiem iekarot ar Latvijā ražoto produkciju arvien jaunus ārvalstu tirgus. Šī balva dos iespēju sevi parādīt kā spēcīgu un uz attīstību vērstu uzņēmumu, ko novērtē ne tikai nozares eksperti, bet arī lielākā sabiedrības daļa,” atzīst Latvijas Eksportpadomes projektu direktors Jānis Āboliņš.

Konkursa laureātiem būs iespēja saņemt ne tikai balvu, bet arī reklāmas un publicitātes iespējas „Latvijas Eksportpadomes” informatīvo atbalstītāju medijos, tiks dota iespēja izmantot konkursa „Latvijas Eksportprece 2014" laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos. Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota digitālajā albumā “Latvia Export” ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājas lapu.

Tāpat šobrīd tiek aicināti pieteikt dalību ne tikai eksportspējīgie uzņēmēji, bet arī atbalstītāji, kas ar savu ieguldījumu spēs palīdzēt uzņēmumu turpmākai attīstībai un kopīgi veidot veiksmes stāstu. Konkursa "Latvijas Eksportprece 2014" dalībniekus izvērtēs eksperti, laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā š.g. oktobrī.

Latvijas Eksportpadome arī piešķir preču zīmi “Quality Product of Latvia”, lai tādējādi patērētājus ārvalstīs informētu par produktu grupu, kas ražoti Latvijā. Ja uzņēmumi saredz iespēju atbalstīt vai piedalīties konkursā “Latvijas eksportprece 2014”, iegūstot jaunas sadarbības iespējas un plašu publicitāti medijos, aicināti sazināties ar Eksportpadomi.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Latvijas eksportprece 2014

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats