23. jūlijs, Otrdiena
Vārda dienas: Magda, Magone, Mērija
Sākuma lapa » Bez kaklasaites » Speciāliste: Kinezioloģiskā teipošana būtiski uzlabo muskuļu funkcijas un cilvēka pašsajūtu
Speciāliste: Kinezioloģiskā teipošana būtiski uzlabo muskuļu funkcijas un cilvēka pašsajūtu
Autors: Publicitātes materiāls / 28. septembris 2015, 17:28
Kustību trūkums, vāja muskulatūra, slikta fiziskā sagatavotība un sēdošs darbs ir tikai daļa no faktoriem, kas var izraisīt muskuļu sāpes. Visbiežāk par muskuļu sāpēm sūdzas tieši tie, kuri ilgas stundas pavada nepareizā pozā, nodarbinot vienas grupas muskuļus. Iespējams, pat nepamanīsiet, kā nelielas muskuļu sāpes pārvēršas smagā diskomfortā. Kā norāda veselības centra “Adoria” fizioterapeite Ieva Levica, ilgstošas muskuļu sāpes var novest pie nepatīkamām sekām, tai skaitā slikta miega, psihoemocionāliem traucējumiem un pastāvīgu smeldzi. Lai veicinātu organisma atveseļošanās procesus, iedarbojoties uz kustību – balsta sistēmu, nervu un cirkulācijas sistēmu, centra apmeklētājiem tiek piedāvāts izmantot kinezioloģiskās teipošanas metode kas balstīta uz kinezioloģijas principiem.


“Pieļauju, ka ikviens savas dzīves laikā ir piedzīvojis dažādas traumas, muguras un locītavu sāpes, kuru ārstēšana prasa ļoti daudz laika un darba. Mūsdienās par populāru ārstēšanas metodi uzskatāma kinezioloģiskā teipošana, kas Eiropa nonākusi tikai pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu beigās.  Šīs ārstēšanas metodes priekšrocība ir tāda, ka teips ir ļoti ērti lietojams un to var pielietot ļoti daudzos gadījumos, tai skaitā pie muguras sāpēm, tūskas un hematomas, lai mazinātu iekaisumus un rētu profilaksei, kā arī lai efektīvi tiktu galā ar locītavu sāpēm un cīnītos pret neirorefleksīvajām manipulācijām, kad, piemēram, pārlieku liels muskuļu saspringums izraisa galvassāpes,” stāsta I.Levica.

Kinezioloģiskā teipošana veicina muskuļa darbību, regulē muskulatūras tonusu, novērš asinsrites un limftas atteces sastrēgumus, mazina sāpes un palīdz uzlabot locītavu atbalstu, koriģējot stāju un pozu, palielinot to stabilitāti. 

“Šī metodes ir svarīga, lai saglabātu, uzturētu vai atjaunotu labu veselību. Jo muskuļi darbojas ne tikai, lai veiktu kustību, bet uzlabotu cilvēka asinsriti un limfas cirkulāciju. Muskuļu nepareizas darbības rezultātā cilvēkam var rasties veselības problēmas,” norāda I.Levica.

Medicīniskais teips sastāv tikai no kokvilnas un hipoalerģiskas akrila līmes. Līmes slānis izstrādāts, lai ļautu materiālam elpot un būtu īpaši izturīgs. Teips ir pietiekami ērts, lai ar to varētu gan sportot gan iet mazgāties. Pēc teipa lietošanas uzreiz jūtama tā pozitīvā ietekme- ar tā palīdzību tiek pacelta āda, kā rezultātā palielinās telpa starp audiem un samazinās spiediens uz sāpju receptoriem, uzlabojas asinsrite  un  limfas cirkulācija.

Veselības centrs “Adoria” aicina cilvēkus būt atbildīgiem par savu sev tuvo cilvēku veselību, un fiziskā diskomforta gadījumā savlaicīgi vērsties pēc palīdzības pie mediķiem, kas izvērtēs efektīvākās ārstēšanas metodes un konsultēs visos jautājumos, kas palīdzēs uzturēt ķermeni un prātu harmonijā.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Adoria, Fizioterapija, Kinezioloģiskā teipošana, pašsajūta, sāpes, traumas, veselība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk