16. jūlijs, Otrdiena
Vārda dienas: Estere, Hermīne
Sākuma lapa » Bez kaklasaites » Rudens ir īstais laiks, lai beidzot sāktu piepildīt savus mērķus un sapņus
Rudens ir īstais laiks, lai beidzot sāktu piepildīt savus mērķus un sapņus
Autors: Publicitātes materiāls / 1. septembris 2015, 13:39
Lai gan gada siltākais laiks – vasara, ir nu jau aiz muguras, un Latvijas iedzīvotājus lēnām sāks iepriecināt zelta rudens, nedrīkst apstāties pie sev nospraustajiem mērķiem. Daudzi cilvēki mēdz teikt, ka ar 1.septembri viņu dzīvē iestājās gluži jauns periods un cilvēki sāk daudz ko darīt no jauna – vieniem sākas skola un mācības, bet citi bezrūpīgās vasaras beigšanos atzīmē ar centīgu darbu.


Kā vienu no šādiem darbiem var minēt uzsākšanu sportot. Kamēr vasarā daudzi atpūtās un īpaši uzmanību savai veselībai un ārienei nepievērsa, rudens atkal liek vairāk piedomāt pie sava izskata. Jāatzīmē, ka tieši šis gadalaiks ir īstais posms, kad sākt apmeklēt sporta zāli, jo lietainais un vēsais laiks tik un tā nesniedz plašas iespējas, lai brīvo laiku pavadītu pie dabas krūts. 

Kā norāda sporta un fitnesa kluba “Reaktors” vadītāja Annija Reskāja, daudzi cilvēki rudeni uztver kā laiku, kad piepildīt savus nepaveiktos vasaras mērķus, piemēram, sapni par labāku augumu: “Svarīgi ir neaizmirst, ka laiks uz priekšu skrien ātri un bieži cilvēki attopas, kad atkal ir pienākusi vasara, taču liekie kilogrami joprojām ir saglabājušies. Tieši tāpēc vispareizāk ir neko neatlikt uz vēlāku laiku un sākt piepildīt savus sapņus par labāku augumu jau tagad. It īpaši tas attiecas uz cilvēkiem, kuriem uz savu ideālo auguma formu ir ejams tālāks ceļš, un tam ir jāpieliek pūles un laiks. Un lai cik ironiski tas neizklausītos – nākamā vasara patiešām pienāks pavisam ātri!”

Sporta un fitnesa kluba apmeklējums par labu nāks arī jauniešiem, kā ārpusskolas nodarbība. Jauniešu vidū sportiskums un laba fiziskā sagatavotība izpelnās aizvien lielāku atzinību, tādēļ došanās uz svaru zāli vai grupu nodarbību apmeklēšana ir lielisks veids, kā pēc mācībām lietderīgi pavadīt laiku.

“Mūsu sporta klubs lojāli izturas arī pret tiem cilvēkiem, kuri vēlētos uzsākt sportot, bet kaut kādu apstākļu dēļ to nav vēl izdarījuši vai ir nobijušies, ka tas nebūs viņiem pa spēkam. Mēs labprāt sniedzam konsultācijas, piedāvājam privātā trenera pakalpojumus un sniedzam iespēju pirmo reizi “Reaktorā” apmeklēt bez maksas, lai cilvēks pārliecinātos – viņam tas patīk vai nē. Mēs gan varam garantēt, ka izkustēšanās pēc garas dienas vai darbadienu rītos sniegs lielisku sajūtu, uzlabos dzīves kvalitāti, sniegs gandarījumu, kā arī uzlabos veselību. Tādēļ šobrīd ir īstais laiks, lai mestu slinkumu pie malas un beidzot piepildītu tik ilgi loloto sapni par tvirtu un slaidu augumu,” atzīmē Annija Reskāja.Diskusija par rakstu (0) , aktīvs dzīvesveids, Annija Reskāja, Ķermenis, Reaktors, rudens, sportošana, sports, vasara, veselība, veselīgs dzīvesveids

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk