18. janvāris, Otrdiena
Vārda dienas: Antis, Antons
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » ES atgādina Krievijai saistības ar PTO
ES atgādina Krievijai saistības ar PTO
Autors: BNA / 7. janvāris 2016, 13:58
Krievijai būtu jāievēro savas saistības Pasaules Tirdzniecības organizācijā (PTO), uzskata Eiropas Savienības (ES) delegācija.“Eiropas Savienība ir izvērtējusi situāciju, jo īpaši saistībā ar dažādiem ierobežojumiem tranzīta jomā, un uzskata, ka visam PTO valstīm, ieskaitot Krieviju, ir pienākums ievērot savas daudzpusējās saistības, neatkarīgi no jebkādiem politiskiem apsvērumiem,” pauda delegācijas pārstāvis Jurgis Vilčinskas, lūgts komentēt Krievijas nesenos lēmumus saistība ar tranzīta pārvadājumiem no Ukrainas.

Krievija ir ieviesusi dažādus tirdzniecības ierobežojumus un sankcijas pret Ukrainu pēc tam, kad Ukraina noslēgusi brīvas tirdzniecības līgumu ar ES.

“Krievija ieviesusi stingrus ierobežojumus attiecībā uz Ukrainas precēm un to piegādi uz Kazahstānu,” atgādināja pārstāvis.

Viņš paziņoja, ka visi tranzītu caur Krieviju apstājušies.

Jau vēstīts, ka 18.novembrī Krievija pieņēmusi lēmumu noteikt pārtikas embargo Ukrainai, pamatojot savu lēmumu ar to, ka Ukraina pievienojusies Rietumvalstu sankcijām pret Krievijas Federāciju.

Saskaņā ar oficiālo informāciju, iespējams kaitējums Ukrainas ekonomikai var sasniegt aptuveni 1,5 miljardu dolāru gadā. Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks norāda, ka Krievijas rīcība maksās Ukrainas ekonomikai aptuveni 600 miljonu dolāru.Diskusija par rakstu (0) , ES

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats