23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Ukrainas dzelzceļš piemēro sankcijas Krievijas kravas uzņēmumam
Ukrainas dzelzceļš piemēro sankcijas Krievijas kravas uzņēmumam
Autors: BNA / 1. oktobris 2015, 12:25
Ukrainas valsts dzelzceļa kompānija “Ukrzaliznytsya” otrdien paziņoja, ka apturēs sadarbību ar Krievijas dzelzceļa kravas filiāli, kā daļu no sankcijām pret Krieviju, saistībā ar Kremļa atbalstu separātistiem.


“Ukrzaliznytsya” neturpinās saņemt kravu un dzelzceļa vilcienus, kuri pieder Krievijas kravu dzelzceļa kompānijai “Freigt One” vai nu tās meitas uzņēmumiem,” teikts Ukrainas uzņēmuma paziņojumā.

“Ukrzaliznytsya” paziņoja, ka pašlaik Ukrainā ir vairāk nekā 2300 kravas vilcienu, kuri tiks nosūtīti atpakaļ uz Krieviju. Uzņēmums vēl atklāja, ka Krievijas dzelzceļa operatori līdz šim brīdim Ukrainā bija apstrādājuši 1,5 miljonus tonnas ar kravu jeb 0,6 procentus no valsts kopējā dzelzceļa kravu apgrozījuma.

Kijeva pagājušajā nedēļā piemēroja sankcijas vairāk nekā 90 Krievijas uzņēmumiem. Pagājušajā nedēļā Ukraina aizliedza Krievijas aviosabiedrībām, tostarp, “Aeroflot”, lidot uz Ukrainu no 25. oktobra, pamudinot Krieviju uzlikt līdzīgus ierobežojumus Ukrainas aviosabiedrībām.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: dzelzceļš, Krievija, sankcijas

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats