23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Francija kaitē sev pildot ES sankcijas, pauž politiķe
Francija kaitē sev pildot ES sankcijas, pauž politiķe
Autors: BNA / 31. augusts 2015, 10:04
Francija kaitē pati sev pildot Eiropas Savienības (ES) sankcijas pret Krieviju, savu viedokli pauda Francijas Nacionālās frontes politiskās partijas līdere Marine Le Pena.


"Mēs rīkojamies kā muļķi atņemot sev Krievijas tirgu, atbalstot politiski nepārdomātas sankcijas, ko izgudrojusi ES. Īsts Francijas prezidents uzreiz būtu atcēlis visas šīs anti - Krievijas sankcijas," sacīja Le Pena.

Jau iepriekš ziņots, ka trieciens ES lauksaimniecības sektoram pēc Maskavas sankcijām izraisījis bažas Eiropas politiķu vidū, liekot pieaugt protesta noskaņojumam.

Eiropas vienotība nav traucējuši dažām valstīm paust savu nožēlu par sankciju rezultātu, tai skaitā Francijai. Tomēr vienlaikus eksperti ir pārliecināti, ka Rietumi turpinās sankcijas pat tad, ja būs informēta par sankciju neizdevīgo ietekmi. Tomēr tiek pieļauts, ka lauksaimnieki protesti iespējams pakāpeniski mainīs politiķu domas un viņi izvēlēsies aizsargāt savas valsts nacionālās intereses.

Jau vēstīts, ka atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, Krievijas prezidents Vladimirs Putins šogad parakstījis dekrētu, kas paredz pagarināt pārtikas embargo līdz 2016. gada 5. augustam, tādējādi ierobežojot liellopu gaļas, cūkgaļas, putnu gaļas, piena un zivju produktu, augļu un dārzeņu importu no Rietumvalstīm.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Francija, Krievija, pārtikas embargo, sankcijas, Ukrainas krīze

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats