23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Krievija gatavojas pārtikas embargo sarakstā iekļaut vēl 7 valstis
Krievija gatavojas pārtikas embargo sarakstā iekļaut vēl 7 valstis
Autors: BNA / 5. augusts 2015, 10:16
Maskava gatavo priekšlikumus, lai paplašinātu noteikto pārtikas embargo vēl septiņām valstīm, kas atbalstījušas Eiropas Savienības (ES) sankcijas pret Krieviju.


Krievijas lauksaimniecības ministrija strādā pie projekta par likumprojektu, kas aizliegtu pārtikas produktu importu no Albānijas, Melnkalnes, Norvēģijas, Islandes, Lihtenšteinas, Ukrainas un Gruzijas, kas vēl līdz šim nav kritušas zem Krievijas sankciju spiediena.

“Šobrīd priekšlikumi attiecībā uz septiņām valstīm tiek izstrādāti valdībā,” teikts ministrijas paziņojumā.

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs norāda, ka valdība varētu vērsties pie prezidenta Vladimira Putina, lai lūgtu viņu paplašināt sarakstu ar valstīm, uz kurām attieksies pārtikas importa aizliegums.

Tiek pieļauts, ka Putins ļoti iespējams atbalstīs premjera priekšlikumu paplašināt aizlieguma sarakstu, norāda Kremļa pārstāvis Dmitrijs Peskovs, piebilstot, ka “savstarpīguma principam ir būtiska nozīme šajā jautājumā”.

Jau vēstīts, ka Krievija pērn 7.augustā noteica importa aizliegumu lielākajai daļai pārtikas produktu no ES, ASV un citām rietumvalstīm, kas atbalstījušas sankcijas pret Krieviju.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Krievija, pārtikas embargo, sankcijas

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats