16. janvāris, Sestdiena
Vārda dienas: Lida, Lidija
Sākuma lapa » Makroekonomika » Lielo nodokļu nemaksātāju parāds valstij pieaug līdz 191,3 miljoniem eiro
Lielo nodokļu nemaksātāju parāds valstij pieaug līdz 191,3 miljoniem eiro
Autors: BNA.LV / 19. marts 2014, 17:13
Valsts lielāko nodokļu parādnieku sarakstu veido 100 uzņēmumi un privātpersonas, kuru nodokļu saistības nu jau ir sasniegušas 191,3 miljonus eiro. Salīdzinājumā ar situāciju šī gada februāra sākumā, parādu saistības ir augušas – pagājušajā mēnesī kopējais parāds budžetam bija 178,3 miljoni eiro.


Valsts ieņēmumu dienesta (VID) mājaslapā ievietotais saraksts ar privātpersonām un uzņēmumiem ar vislielākajām parādu saistībām pret valsti liecina, ka pirmajā pozīcijā marta sākumā bija Jevgenijs Jakovļevs, kurš valstij nav samaksājis 18,86 miljonus eiro. Otrajā pozīcijā atrodas Vadims Mitrofanovs, kurš savukārt nav nokārtojis 7,55 miljonu eiro lielas parādu saistības, un viņam seko akciju sabiedrība ''Krāsainie lējumi'' ar 7,54 miljonu eiro lielām saistībām.

Tālāk seko tādi uzņēmumi un privātpersonas kā SIA ''AVT Nafta'' (6,9 miljonu eiro parāds), SIA '”Chemi Baltic'' (6,38 miljoni eiro) un Ēriks Mingazetdinovs (3,6 miljoni eiro).

Septītajā vietā ierindojas Andrejs Danegrišs (3,46 miljoni eiro), tālāk seko SIA ''Goba Innovations'' (3,42 miljoni eiro), SIA ''Cobold'' (3,39 miljoni eiro), un sarakstu noslēdz SIA ''Konti'' (3,28 miljoni eiro).

Kā ziņo VID, 2014. gada marta sākumā kopumā 80 uzņēmumiem un privātpersonām ir vairāk nekā viena miljona eiro lielas parādsaistības pret valsti. 


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Jevgenijs Jakovļevs, VID

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats