04. februāris, Sestdiena
Vārda dienas: Daila, Veronika
Sākuma lapa » Sabiedrība » Vienotība: 11.Saeimai ar darbiem jāspēj attaisnot sabiedrības uzticība
Vienotība: 11.Saeimai ar darbiem jāspēj attaisnot sabiedrības uzticība
Autors: Apollo.lv / 25. maijs 2012, 16:57
Sabiedrības atbalsts parlamenta un valdības darbam uzliek papildu pienākumu Saeimai šo uzticības pieaugumu attaisnot, uzskata «Vienotības» Saeimas frakcijas deputāti.


Partijas preses sekretāre Laila Timrota informēja, ka 11.Saeimas sasaukums sava darba pirmajā gadā spējis trīskāršot sabiedrības atbalstu parlamentam un valdībai. Sabiedrības atbalsts nav pašsaprotams, tādēļ ir ārkārtīgi svarīgi iegūto uzticību attaisnot, turpinot veiksmīgi uzsāktos darbus, pauž partijā.

Naudas ietekmes mazināšana politikā, sakārtojot ar priekšvēlēšanu aģitāciju saistīto likumdošanu, ilgi gaidītā Pilsonības likuma pieņemšana, tiesvedības procesu paātrināšana, vienota sabiedriskā medija izveide, Nacionālā attīstības plāna izstrāde ir tikai daļa politiķu aizsākto uzdevumu. Turpinot pieņemt pārdomātus, valsts interesēs balstītus lēmumus, arī sabiedrības atbalsts un līdzdarbošanās aizvien pieaugs, norāda partijas deputāti.

Pieaugošā sabiedrības uzticība Saeimai un valdībai, kas 11.Saeimas laikā teju trīskāršojusies, sasniedzot 25% Valda Dombrovska vadītajai valdībai un 20% Saeimai, liecina par Latvijas kā tiesiskas un demokrātiskas valsts attīstību un sabiedrības politisku briedumu, uzskata partijā.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Laila Timrota, Saeima, Vienotība

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats