23. februāris, Piektdiena
Vārda dienas: Almants, Haralds
Sākuma lapa » Sabiedrība » Kur talkos deputāti?
Kur talkos deputāti?
Autors: Apollo.lv / 20. aprīlis 2012, 12:28
Saeimas deputāti sestdien piedalīsies Lielajā talkā un sakops dabas teritorijas dažādās Latvijas vietās. Deputāti ar kolēģiem un ģimenēm talkos gan galvaspilsētā, gan ārpus tās, portāls «Apollo» uzzināja Saeimas Sabiedrisko attiecību birojā.


«Saskaņas centrs» frakcijas deputāti piedalīsies Bērnu slimnīcas teritorijas Rīgā, Vienības gatvē un Mežaparka sakopšanas darbos.

«Zatlera reformu partijas» frakcijas deputāti talkos Kokneses pilsdrupās, sakopjot Daugavas krastu un dabas takas.

Sestdienas rīta cēlienu frakcijas «Vienotība» deputāti pavadīs, sakopjot Pļavnieku mežu netālu no Akadēmiķa Mstislava Keldiša un Ulbrokas ielu krustojuma. Ap pusdienas laiku kopā ar premjeru talkošanas vietā deputāti stādīs kociņus, veidojot simbolisku izaugsmes dārzu.

Vairākās vietās Latvijā talkos arī Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!» - «Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» frakcijas deputāti. Viņi piedalīsies talkās Brīvdabas muzejā, Jaunciemā, Ogrē pie pieminekļa latviešu strēlniekiem Daugavas krastā, mežā pie Inčukalna karjera, Saulkrastos jūras krastā uz ziemeļiem no Baltās kāpas, Ventspilī, Daugavpilī, Liepājā, Siguldā Gaujas Nacionālajā parkā, Bikstu pagastā lielās piemiņas birzs stādīšanā un Gaujas krasta sakopšanā Burtnieku novadā.

«Zaļo un Zemnieku savienības» (ZZS) frakcijas deputāti Lielajā talkā sakops Ķīšezera krastmalu, Saulesdārza parku un Mārupītes krastus. ZZS deputāti arī piedalīsies Ogres ielejas dabas parka sakopšanā, talkos Jaunpiebalgas brāļu kapos, Plieņciemā, kā arī Ventspilī kopā ar augstskolas studentiem.

Tāpat Saeimas deputāti un darbinieki arī šogad 3.maijā piedalīsies ikgadējā Saeimas pavasara talkā, kas ir simboliska dāvana Latvijai pirms Neatkarības atjaunošanas deklarācijas pasludināšanas dienas. Godinot Satversmes sapulces prezidenta un pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes piemiņu, deputāti un darbinieki sakops viņa dzimto māju «Auči» apkārtni.

Pavasara talka ir Saeimas tradīcija, ko iedibināja bijušais Saeimas priekšsēdētājs Indulis Emsis, kad 2007.gada pavasarī Saeimas deputāti un darbinieki atjaunoja rudens vētrās izpostīto Jūrmalas kāpu aizsargjoslu.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: deputāti, Lielā talka, Saeima

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats