02. oktobris, Pirmdiena
Vārda dienas: Ilma, Skaidris
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Aviokompānijā airBaltic alkohola pārbaudes tiek veiktas četrreiz biežāk
Aviokompānijā airBaltic alkohola pārbaudes tiek veiktas četrreiz biežāk
Autors: BNA / 10. augusts 2015, 11:22
Saistībā ar Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” lidmašīnas apkalpes aizturēšanu par alkohola lietošanu, aviokompānijā pašlaik alkohola pārbaudes tiek veiktas biežāk, pirmdien LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja kompānijas viceprezidents komunikācijas jautājumos Jānis Vanags.


“Pašlaik mēs ar apkalpi varam sazināties tikai caur juristiem, līdz ar to mēs varām nodarboties ar galvenajām lietām, lai ieviestu papildus drošības pasākumus un šādas situācijas minimizētu,” sacīja Vanags.

Viņš pastāstīja, ka pašlaik pārbaudes tiek veiktas izlases kārtībā un ir daudz stingrākas kā vairākums Eiropas valstu, norādot, ka “airBaltic” šādas pārbaudes veic katru dienu.

Vienlaikus Vanags atzina, ka pirms katra lidojuma un ikvienam cilvēkam šādas pārbaudes nevar veikt.

“Drošība ir aviokompānijas absolūta prioritāte un mums ir nožēla par šādu situāciju, vienlaikus, mēs esam krietni palielinājuši pārbaužu biežumu un apmērus,” norādīja Vanags, piebilstot, ka pašlaik alkohola pārbaudes tiek veiktas četrreiz biežāk.

Ja būs nepieciešami papildu drošības pasākumi, tie tiks ieviesti, uzsvēra Vanags, norādot, ka tagad jāgaida līdz izmeklēšanas beigām.

Vienlaikus Vanags norāda, ka ja izmeklēšanas rezultāti apliecinās, ka atļautais alkohola līmenis ir pārsniegts, atbildīgie “airBaltic” darbinieki darbu zaudēs.

Sestdienas rītā Oslo lidostā tika aizturēta aviokompānijas “airBaltic” lidmašīnas apkalpe, kurai pārbaudes uzrādīja neatļautu alkohola līmeni – pilotam, otrajam pilotam un divām stjuartēm alkohola līmenis pārsniedza pieļaujamās 0,2 promiles.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: airBaltic

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats