16. jūlijs, Otrdiena
Vārda dienas: Estere, Hermīne
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » airBaltic padome pagarina līgumu ar izpilddirektoru Martinu Gausu un uzņēmuma valdi
airBaltic padome pagarina līgumu ar izpilddirektoru Martinu Gausu un uzņēmuma valdi
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 29. oktobris 2013, 10:21
Latvijas nacionālās aviosabiedrības airBaltic padome un tās izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) ir abpusēji vienojušies, ka Gauss turpinās pildīt izpilddirektora un valdes priekšsēdētāja amatu pienākumus līdz 2015.gada 31.decembrim.


Martins Gauss, airBaltic izpilddirektors: “airBaltic strādā lieliska komanda un es ar prieku uzņemos aviokompānijas vadību arī turpmāk, turpinot iepriekšējos 2 gados sekmīgi aizsākto darbu. Ar airBaltic restrukturizācijas programmu mēs esam pierādījuši, ka pat sarežģītā laikā aviokompānijai var nodrošināt peļņu.”

Andris Liepiņš, airBaltic padomes priekšsēdētājs: “Martina Gausa vadībā airBaltic ir īstenojusi stingru biznesa restrukturizācijas programmu, ievērojami uzlabojot aviokompānijas tīrās peļņas rādītājus. Esam gandarīti, ka Martins Gauss, Vitolds Jakovļevs un Martins Sedlackis (Martin Sedlacky) turpinās darbu uzņēmuma valdē pie airBaltic turpmākās attīstības.”

Martins Gauss kā izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs airBaltic pievienojās 2011.gada 1.novembrī. airBaltic valde sastāv no trīs valdes locekļiem. Aviokompānijas izpilddirektors Martins Gauss ir valdes priekšsēdētājs. Operatīvās vadības direktors Martins Sedlackis un finanšu direktors Vitolds Jakovļevs ir pārējie divi valdes locekļi.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: airBaltic, Martins Gauss

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats