02. decembris, Sestdiena
Vārda dienas: Meta, Sniedze
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Jaunais Rīgas lidostas valdes priekšsēdētājs pēc pieciem gadiem prognozē septiņus miljonus pasažieru gadā
Jaunais Rīgas lidostas valdes priekšsēdētājs pēc pieciem gadiem prognozē septiņus miljonus pasažieru gadā
Autors: Andris Jurkevics / BIZNESS.LV / 11. decembris 2012, 16:49
Starptautiskās lidostas “Rīga” pasažieru skaits pēc pieciem gadiem varētu būt septiņi miljoni pasažieru gadā, šodien LNT raidījumā “900 sekundes” prognozēja jaunapstiprinātais lidostas valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks.


Viņš norādīja – pasažieru skaita pieaugumam jānotiek reizē ar lidostas infrastruktūras attīstību, un arī plāns par jauna lidostas pasažieru termināļa izbūvi nav atlikt, minot, ka pašreizējais terminālis ir piemērots aptuveni 3,5 miljonu pasažieru apkalpošanai gadā.

Savukārt komentējot lidostas pasažieru skaita kritumu šogad, viņš vērsa uzmanību uz Īrijas aviokompānijas “Ryanair” aktivitātēm Tallinas lidostā, vienlaikus uzsverot, ka Rīgas lidosta turpinās uzsākto kursu, tostarp koncentrējoties uz sadarbību ar Latvijas nacionālo lidsabiedrību “airBaltic”.

Mūrnieku par lidostas valdes priekšsēdētāju oficiāli iecēla 10.decembrī. Pirms tam viņš atradās Rīgas lidostas valdē. Iepriekšējo lidostas valdes priekšsēdētāju Arni Luhsi atbrīvoja no amata pēc tam, kad neuzticību viņam bija izteicis satiksmes ministrs Aivis Ronis.

Starptautiskā lidosta “Rīga” 2011.gadā kopumā apkalpoja 5,107 miljonus pasažieru, savukārt šogad 11 mēnešos īgas lidosta apkalpoja 4,438 miljonus pasažieru, kas ir par 7% mazāk nekā pērn šajā pašā laika periodā.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: airBaltic, Aivis Ronis, Aldis Mūrnieks, lidosta “Rīga”

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats