25. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Anšlavs, Junora
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » airBaltic ieceļ jaunu komercdirektoru
airBaltic ieceļ jaunu komercdirektoru
Autors: BNA / 29. oktobris 2012, 13:09
Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir iecēlusi Mihaelu Grimmi (Michael Grimme) komercdirektora amatā. Mihaels Grimms pievienojās airBaltic komandai 2012.gada sākumā kā pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents.


Martins Gauss (Martin Gauss), airBaltic izpilddirektors: “Mēs esam priecīgi vadības komandā uzņemt Mihaelu Grimmi kā jauno airBaltic komercdirektoru, tādējādi pastiprinot airBaltic vadības darbu. Mihaela Grimmes sasniegumi strādājot airBaltic, iekļauj pārdošanas efektivitātes nozīmīgu paaugstināšanu, kā arī aktīvu un praktisku ieguldījumu pie airBaltic ReShape biznesa restrukturizācijas programmas, kas ik mēnesi uzrāda labākus rezultātus nekā plānots.”

Mihaelam Grimmem ir vairāk nekā 20 gadu ilga pieredze tūrisma un aviācijas industrijā. Pirms pievienošanās airBaltic, Mihaels Grimme bija pārdošanas un mārketinga direktors TraviAustria, IT pakalpojumu sniedzējā tūrisma industrijai Centrālajā Eiropā. Iepriekš, kā pārdošanas un mārketinga direktors vācu aviokompānijā dba, Mihaels Grimme veica sekmīgu pārdošanas un mārketinga funkcijas restrukturizēšanu un veicināja dba kā biznesa aviokompānijas tēla nostiprināšanu. Mihaels Grimme arīdzan ir bijis mārketinga un starptautiskās pārdošanas direktors vācu pārvadātājā LTU, kurā viņš bija atbildīgs par zīmola maiņu un pārdošanas un lojalitātes programmas stiprināšanu. Viņš ir arī ieņēmis citus ar pārdošanu saistītus amatus British Airways un Deutsche BA.

Mihaels Grimme ir vācu izcelsmes, 45 gadus vecs, precējies, un ģimenē ir viens bērns.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: airBaltic, airBaltic komercdirektors, Michael Grimme, Mihaels Grimms

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats