18. maijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ēriks, Inese, Inesis
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Piedāvā klientiem lidojuma laikā iegādāties nekustamo īpašumu
Piedāvā klientiem lidojuma laikā iegādāties nekustamo īpašumu
Autors: NRA.lv / 26. jūlijs 2012, 16:24
Nekustamo īpašumu uzņēmums "Acro Real Estate", sadarbībā ar Latvijas nacionālo aviokompāniju airBaltic, izvērsuši pasaulē pirmo kampaņu, piedāvājot klientiem lidojuma laikā iegādāties nekustamo īpašumu.


Aigars Šmits, "Acro Real Estate" valdes priekšsēdētājs: "airBaltic ir viens no desmit inovatīvākajiem avio uzņēmumiem pasaulē, kas iepriekš veiksmīgi lidmašīnās pārdevis automašīnas un šobrīd saviem klientiem piedāvās ko vairāk. Arī mūsu uzņēmums piedāvā klientiem dažādus īpašuma iegādes risinājumus un šajā gadījumā tā ir interesanta un nebijusi iespēja lidojuma laikā, iegādājoties kuponu, saņemt reālas atlaides nekustamā īpašuma iegādei. Mēs vienmēr vēlamies sniegt saviem klientiem īpašu pieeju un rast interesantus veidus kā piedāvāt īpašumu. Ar interesi vērosim akcijas norisi, lai redzētu vai mūsu potenciālie klienti ir gatavi šādam izaicinājumam".

Lidojumu laikā klientiem tiks piedāvāts iegādāties kuponu 30 EUR vērtībā, kas savukārt dod iespēju saņemt atlaidi līdz pat 9500 EUR. Ar šo kuponu, ierodoties "Acro Real Estate" birojā, jāvienojas par konkrētajā projektā esoša īpašuma iegādi un atlaides saņemšanu.

Šajā akcijā piedāvājam interesentiem iegādāties īpašumu ar atlaidi 3 projektos - ekskluzīvu dzīvokļu ēkā Rīgā, Martas ielā 7 un Baltezerā, projektā THE PEARL, kā arī īpaša atlaide tiek piemērota projektā MARSILI.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Acro Real Estate, airBaltic, nekustamais īpašums

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats