20. jūnijs, Ceturtdiena
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Portāls vēsta, ka Lemberga nepatikšanas ir tuvu
Portāls vēsta, ka Lemberga nepatikšanas ir tuvu
Autors: Apollo.lv / 15. marts 2012, 12:22
20.aprīlis ir diena, kad Ventspils mēram Aivaram Lembergam atkal jāierodas tiesā Londonā. Kā liecina portāla «Pietiek.com» rīcībā esošā informācija, šajā datumā noliktajā tā dēvētās Londonas tiesas sēdē Lembergam būs jāturpina liecināt par viņam piederošo mantu un jāizskaidro savu tēriņu izcelsme.


Portāls vēsta, ka, pēc zinošu avotu sacītā, Lembergs par Londonas tiesvedības procesu esot ļoti satraukts. Prognozes par lietas iztiesāšanas gaitu vedinot spriest, ka Ventspils mēra nepatikšanas ir tuvu. Turklāt papildu galvassāpes Ventspils mēram radot arī fakts, ka tiesvedība Londonā viņam izmaksā ļoti dārgi, raksta Apollo.lv.

Tiesvedība Augstās tiesas Karalienes tiesas departamenta Komerctiesā Londonā notiek lietā, kur prasītājs ir a/s «Latvijas kuģniecība» (LK) meitasfirma «Antonio Gramsci Shipping Corporation» un citas kompānijas, bet pati lieta saistīta ar LK frakts darījumiem.

Pašlaik saskaņā ar britu tiesas rīkojumu, ko apstiprinājusi arī Latvijas tiesa, Lembergam aizliegts jebkādā veidā atbrīvoties, rīkoties vai samazināt vērtību jebkuriem viņa aktīviem līdz 135 miljonu dolāru vērtībai. Faktiskais prasītājs šajā lietā ir Ventspils naftas un tās meitasfirmas LK lielākais īpašnieks – koncerns «Vitol», vēsta «Pietiek.com».

Tikmēr pats Lembergs norāda, ka ««Pietiek.com» regulārajām publikācijām par Londonas tiesas procesu un tikpat regulāri piesauktajiem nepatikšanu draudiem ir visai maz saistības ar tiesvedības patieso ainu.»

«Šīs publikācijas jāuztver kā regulāras autora vai autores biznesa atskaites «Vitol» par atstrādāto darbu. Jo augstāka toņkārta, jo stiprāka motivācija,» norāda Lembergs.

Kā aģentūru LETA iepriekš informēja Lembergs, pēc viņa advokāta argumentu uzklausīšanas Londonas tiesa nolēma, ka jautājums skatāms vēl vismaz divas tiesas dienas.


Diskusija par rakstu (301)

Atslēgvārdi: Aivars Lembergs, Londona

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats