24. jūlijs, Trešdiena
Vārda dienas: Krista, Kristiāna, Kristiāns
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Interneta izstāde „Mācības Latvijā un ārzemēs 2011” norisināsies vēl divas dienas
Interneta izstāde „Mācības Latvijā un ārzemēs 2011” norisināsies vēl divas dienas
Autors: BNA / 25. februāris 2011, 14:02
Pirmdien, 21. februārī, atklātā online izstāde „Mācības Latvijā un ārzemēs 2011” portālā www.expoe.org. interesentiem pieejama būs vēl tikai divas dienas.


Šīs izstādes mērķis ir informēt topošo studentus par profesionālajām bakalaura un maģistra studiju programmām gan Latvijā, gan ārzemēs, par svešvalodu kursiem pieaugušajiem un vasaras nometnēm bērniem un jauniešiem ārzemēs. Būs iespēja sazināties ar mācību iestāžu pārstāvjiem un arī pieteikties tiešsaistes režīmā kursiem vai nopietnākām mācībām.

“Izglītība ārzemēs” piedāvā lielisku iespēju iegūt 30 dienu bezmaksas angļu valodas mācības tiešsaistes režīmā internetā. Angļu valoda ir viena no vadošajām valodām pasaulē, tāpēc ir svarīgi to apgūt pēc iespējas labāk. Lai apgūtu angļu valodu online režīmā nepieciešams mikrofons un austiņas.

“Šī online izstāde ir lieliska iespēja topošajiem studentiem iegūt vairāk informācijas par sev vēlamo izglītības formu un iestādi, kas būtiski atvieglo izvēles izdarīšanu. Šobrīd izstāde tiek apmeklēta negaidīti lielā apjomā, kas norāda uz lielo studentu interesi par tālākizglītību,” norāda SIA „Izglītība Ārzemēs” direktore Sarmīte Makare.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: apmaiņas programmas, augstskolas ASV, augstskolas Kanādā, augstskolas Lielbritānijā, Izglītība, Izglītība ārzemēs, kultūras apmaiņas programmas, mācības ārzemēs, mācības vidusskolās ārzemēs, mācīties ārzemēs, mācīties valodas ārzemēs, studēt ārzemēs, studijas ārzemēs, universitātes ASV, universitātes Kanādā, universitātes Lielbritānijā, valodu kursi ārzemēs, valodu nometnes, valodu nometnes ārzemēs, vasaras universitātes

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats