24. jūlijs, Trešdiena
Vārda dienas: Krista, Kristiāna, Kristiāns
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Sākusies izstāde internetā „Mācības Latvijā un ārzemēs 2011”
Sākusies izstāde internetā „Mācības Latvijā un ārzemēs 2011”
Autors: BNA / 22. februāris 2011, 13:57
Vakar, 21. februārī, tika atklāta online izstāde „Mācības Latvijā un ārzemēs 2011” portālā www.expoe.org., kura būs pieejama līdz 27. februārim.

Interesenti izstādē varēs iegūt informāciju par profesionālajām bakalaura un maģistra studiju programmām gan Latvijā, gan ārzemēs, par svešvalodu kursiem pieaugušajiem un vasaras nometnēm bērniem un jauniešiem ārzemēs. Būs iespēja sazināties ar mācību iestāžu pārstāvjiem un arī pieteikties tiešsaistes režīmā kursiem vai nopietnākām mācībām.

Sazināšanās ar mācību iestāžu pārstāvjiem tiek nodrošināta, izmantojot skype, online kontakta formu, e-pastu vai tālruni. Noskatoties skolu veidotos video, tiks iegūts pirmais vizuālais iespaids par mācību iestādi, telpām, aprīkojumu, pasniedzējiem. Pats galvenais jebkurā mācību iestādē ir students, tāpēc daudzām skolām ir video intervijas ar studentiem, kas var palīdzēt izšķirties par konkrēto mācību iestādi un programmu.

Konkrēto skolu profils veidots pārskatāmi un ir ērts lietošanā. No viena profila uz otru ir ātri un viegli pārvietoties, spiežot uz norādītajām bultiņām. Tā īsā laikā iespējams iegūt nepieciešamo informāciju. Piemēram, vai jūs zināt, ka Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā var mācīties par fizioterapeitu, Latgales Transporta un sakaru tehniskā skolā var apgūt konkurētspējīgas specialitātes darbam transporta jomā un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijai ir filiāles astoņās Latvijas pilsētās?

Izstāde tiek rīkota februārī, jo tad vēl iespējams pieteikties ilgtermiņa (gada, pusgada) mācību programmām, lai varētu izvēlēties un izlemt, kura būs piemērotākā programma un mācību iestāde Latvijā vai ārzemēs.

“Esam novērojuši, ka lielai daļai Latvijas skolēnu nav pietiekami daudz informācijas un skaidrības par to, kur mācīties, kādu programmu izvēlēties, kādas būs karjeras iespējas pēc studiju beigšanas. Topošie studenti tiek aicināti izvēlēties piemērotāko mācību iestādi un programmu, neatliekot izvēli uz pēdējo brīdi,” norāda SIA „Izglītība Ārzemēs” direktore Sarmīte Makare.

Cītīgākos un uzmanīgākos izstādes apmeklētājus gaida patīkams pārsteigums – 30 dienu bezmaksas angļu valodas mācības tiešsaistes režīmā internetā. Šo iespēju dāvina valodu skola English First. Jums tikai jāatrod mājas lapā informācija par konkursu, jāpiedalās un pareizi jāatbild uz jautājumiem.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: apmaiņas programmas, augstskolas ASV, augstskolas Kanādā, augstskolas Lielbritānijā, Izglītība, Izglītība ārzemēs, kultūras apmaiņas programmas, mācības ārzemēs, mācības vidusskolās ārzemēs, mācīties ārzemēs, mācīties valodas ārzemēs, studēt ārzemēs, studijas ārzemēs, universitātes ASV, universitātes Kanādā, universitātes Lielbritānijā, valodu kursi ārzemēs, valodu nometnes, valodu nometnes ārzemēs, vasaras universitātes

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats