16. jūlijs, Otrdiena
Vārda dienas: Estere, Hermīne
Sākuma lapa » Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs » LUAC ir visi priekšnoteikumi, lai nākotnē kļūtu par vadošo uzņēmējus apvienojošo organizāciju
LUAC ir visi priekšnoteikumi, lai nākotnē kļūtu par vadošo uzņēmējus apvienojošo organizāciju
Autors: Jānis Lācis / BIZNESS.LV / 18. aprīlis 2013, 16:10
Latvijas uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC), pateicoties aktīvajai darbībai uzņēmumu attīstības veicināšanā Latvijā, izpildījis visus priekšnoteikumus, lai tuvākajā laikā kļūtu par vadošo uzņēmējus apvienojošo organizāciju Latvijā.


Paplašinot sadarbības tīklu, LUAC pēdējo pāris gadu laikā izstrādājis un realizējis vairākus desmitus uzņēmējdarbības atbalsta programmas, piesaistot lielu skaitu uzņēmumu, kas domā par biznesa attīstību vietējā un ārvalstu tirgos. Uzņēmumu skaits, kas iesaistījušies LUAC aktivitātēs pārsniedz četrus simtus, turklāt to skaits turpina augt. 

„Uzņēmēji, kas uzsākuši un turpina sadarboties ar LUAC lielākā daļa atzinuši, ka šobrīd primāri no uzņēmēju apvienības sagaida tirgus situācijas apzināšanos, kā arī reālu atbalstu, kura rezultāti jūtami jau rīt. Uzņēmējiem šobrīd vairs nav tik būtiski spriest un pārrunāt valsts makroekonomikas rādītājus un fiskālo politiku, bet gan saņemt konsultācijas par konkrētu darbības scenāriju, eksportu, investīciju projektiem, saņemt izdevīgus piedāvājumus un redzēt, ka šāda sadarbība rezultējas pārdošanas apjomu pieaugumā,” norāda LUAC projektu koordinators Kaspars Vītoliņš.

LUAC orientējas uz darbu ar jebkuru uzņēmumu – lielu vai mazu, nodrošinot dažādas atbalsta un finansējuma piesaistes programmas, kā arī nodrošinot ekspertu konsultācijas. Ir izveidots plašs dažādu nozaru ekspertu loks, kas ar savām zināšanām un pieredzi palīdz uzņēmumiem mārketinga komunikācijas, investīciju, eksporta veicināšanas, personāla vadības finanšu, grāmatvedības un citās jomās, kas būtiskas veiksmīgas attīstības nodrošināšanai. Atbalsta programmās, kuras LUAC regulāri organizē, var iesaistīties ikviens uzņēmums. Atkarībā no biznesa mērķiem uzņēmums var pretendēt uz līdzfinansējumu dažādu mārketinga, darbinieku izglītības un citās atbalsta programmās. Atbalsts ir praktisks un uzņēmumi to novērtē. 

LUAC vēlas nodrošināt Latvijas uzņēmumiem vidi, kurā attīstīties un pēc tam pārliecinoši parādīt sevi arī eksporta tirgos. Lai nodrošinātu labāko rezultātu, LUAC aicina uzņēmumus būt aktīviem iesaistoties un līdzdarbojoties – ne tikai izmantojot piedāvātās iespējas, bet arī informējot LUAC par katra uzņēmuma vēlmēm un vajadzībām. Šādā veidā uzņēmumu apvienība var darboties pietuvināti reālajām uzņēmumu prasībām. Ieteikumus iespējams sūtīt uz e-pastu: luac@luac.lv

No š.g. 15. līdz 30. aprīlim LUAC samazina reģistrācijas maksu dalībai atbalsta un sadarbības programmās, lai dotu iespēju iesaistīties un strādāt pie sava uzņēmuma attīstības pēc iespējas plašākam uzņēmēju lokam, t.sk. arī nelieliem uzņēmumiem, no lauku reģioniem u.c.



Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: atbalsta programma, atbalsts, Latvijas uzņēmējdarbības Attīstības centrs, LUAC, Uzņēmēji

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats