15. jūlijs, Pirmdiena
Vārda dienas: Egija, Egmonts, Egons
Sākuma lapa » Bez kaklasaites » Bērniem iespējams saņemt bezmaksas zobu higiēnas pakalpojumus
Bērniem iespējams saņemt bezmaksas zobu higiēnas pakalpojumus
Autors: Publicitātes materiāls / 23. novembris 2015, 17:24
Rūpes par zobiem sākas jau agrā vecumā, jo veselīgs smaids ir viens no laimīgas dzīves pamatnosacījumiem. Tāpēc vecākiem ir ļoti svarīgi iemācīt bērniem rūpēties par savu zobu veselību, kā arī doties kopīgā zobārsta apmeklējumā. Lai nodrošinātu bērniem pienācīgas rūpes par savu zobu higiēnu, veselības un skaistuma centrs “Adoria” aicina bērnus un pusaudžus līdz 18 gadu vecumam izmantot bezmaksas zobārstniecības pakalpojumus. “Adoria” piedāvā plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu, turklāt moderni aprīkotajā zobārstniecības kabinetā ikviens bērns jutīsies droši un omulīgi.


“Agrīnā vecumā ļoti svarīga ir bērna vecāku attieksme pret zobu kopšanu, kas veido vispārējo bērna priekšstatu par zobārstniecību, kā arī būtiska loma ir zobu speciālistam, pie kura bērns tiek vests. Svarīgi, lai zobārsts bērnam prastu saprotami izskaidrot zobu labošanas procesu un iedrošinātu viņu nebaidīties. Pēc pirmo piena zobu parādīšanās bērns pēc katra pusgada būtu jāaizved vizītē pie zobārsta. Aicinām vecākus pievērst uzmanību savu bērnu zobu veselībai jau laicīgi, kā arī regulāri nodrošināt tiem mutes dobuma pārbaudi, tādējādi izvairoties no nopietnām saslimšanām. Aicinām ikvienu bērna vecāku atnākt ar savu atvasīti uz mūsu speciālo zobārstniecības kabinetu un saņemt profesionālu bezmaksas zobārstniecības pakalpojumu,” norāda veselības un skaistuma centra “Adoria” zobārste Māra Štegmane.

“Izmantojām iespēju un apmeklējām zobārstu veselības un skaistuma centrā “Adoria”, un jāsaka – lai gan sākumā mana piecgadīgā meita bija nobijusies, pēc vizītes dzīvesprieks bija atgriezies un viņa ar aizrautību man stāstīja, kā pareizi jārūpējas par zobiem. Esam ļoti apmierināti ar rezultātu – veiksmīgi tika salaboti vairāki zobiņi, kā arī vizītes laikā ieguvām būtisku informāciju par turpmākajiem pasākumiem, kas nepieciešami, lai meitas mutes stāvoklis būtu veselīgs. Bezmaksas zobu labošana bērniem ir ļoti būtiska, jo ir vecāki, kas to tik vienkārši nevar atļauties, tāpēc iesakām ikvienam izmantot šādu iespēju. Paldies “Adoria” zobārstiem par pacietību – nu manam bērnam nav bail no zobārsta!,” atzīst Madara Lejiņa no Rīgas.

Sākt mutes dobuma kopšanu ieteicams jau ar pirmo piena zobu parādīšanos. Sākumā šo pienākumu uzņemas vecāki, taču bērniņam kļūstot vecākam ir jāsāk paskaidrot, cik svarīgi ir regulāri un pareizi tīrīt zobiņus. Vajadzības gadījumā ir iespēja vērsties arī pēc palīdzības pie bērna stomatologa. Profesionālie zobārsti veic ne tikai nepieciešamo zobu labošanu un mutes dobuma higiēnu, bet arī draudzīgi un atraktīvi pastāsta mazajiem nebēdņiem par pareizu zobu kopšanu, kas turpmāk ļaus arī patstāvīgi rūpēties par savu smaidu.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Adoria, mutes dobuma veselība, skaistums, smaganu slimības, zobārsts, zobu higiēna, zobu higiēnists, zobu rotāšana, zobu stāvoklis

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk