03. jūnijs, Sestdiena
Vārda dienas: Ineta, Inta
Sākuma lapa » Sabiedrība » Tuvojoties euro ieviešanai rodas daudz neskaidru jautājumu; tiks rīkots seminārs
Tuvojoties euro ieviešanai rodas daudz neskaidru jautājumu; tiks rīkots seminārs
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 10. jūlijs 2013, 17:25
Tuvojoties noteiktajam euro ieviešanas datumam, 2014.gada 1.janvārim, arvien biežāk mediji un iedzīvotāji ikdienā aktualizē vairākus jautājumus. Lai sniegtu nelielu ieskatu par to, kas sagaida gan uzņēmējus, gan privātpersonas, 17.jūlijā tiks rīkots īpašs seminārs.


Latvija kļuva par Eiropas Savienības (ES) dalībvalsti 2004. gada 1. maijā, pamatojoties uz sabiedrības balsojumu referendumā. Iestāšanās līgums ES paredz arī to, ka Latvijā tiks ieviests eiro un pēc vairākām vienošanām un noteikumu izpildes, ir noteikts datums – 1.janvāris.

„Protams, nenoliedzami ir daudz plusu, kas skar gan uzņēmējus, gan privātpersonas, tomēr šobrīd vispārējā attieksme ir ļoti kritiska. Iedzīvotājiem trūkst informācijas, jo šobrīd simtprocentīga informācija vēl nav pieejama, tāpēc arī cilvēki ir sašutuši. Semināros saņemu jautājumus – kas man būs jādara, kā ar cenām veikalos, kā man tagad jāvada uzņēmums, kādi papīri būs jāpārkārto. Jautājumi ir neskaitāmi, tāpēc rīkoju semināru, kur izskaidrošu svarīgākos aspektus līdz un pēc euro ieviešanas,” stāsta semināru lektore, sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi Jadviga Neilande.

Seminārā tiks akcentēti tādi jautājumi kā attaisnojuma dokumenti un grāmatvedības reģistri, valūtas kursa piemērošana attaisnojuma dokumentiem un grāmatvedības reģistriem, kases aparāti un kases sistēmas latu un euro vienlaicīgās apgrozības periodā (no 01.10.2013. līdz 30.06.2014.), preču un pakalpojumu cenu norādīšana laika periodā no 2013.gada 1.oktobra līdz 2013.gada 31.decembrim, preču un pakalpojumu cenu norādīšana laika periodā no 2014.gada 1.janvāra līdz 2014.gada 30.jūnijam, kā arī nodokļu, nodevu un citu valsts noteikto maksājumu veikšana pēc EUR ieviešanas, gada pārskata un finanšu pārskata sagatavošana, valūtas kursa noteikšanas kārtība pēc EUR ieviešanas dienas, uzņēmumu ienākuma nodokļa avansa maksājumi un iedzīvotāju ienākuma nodokļa aprēķins

Tuvākais seminārs paredzēts 17.jūnijā. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 28242360 vai rakstiet neilandes.konsultacijas@e-pasts.lvDiskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: eiro, eiro ieviešana, euro, euro ieviešana, Jadviga Neilande, seminārs, seminārs par eiro ieviešanu, seminārs par euro, seminārs par euro ieviešanu

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats