09. decembris, Sestdiena
Vārda dienas: Sarmīte, Tabita
Sākuma lapa » Sabiedrība » Saeima nelems par Kozlovska demisijas pieprasīšanu
Saeima nelems par Kozlovska demisijas pieprasīšanu
Autors: Jānis Lācis / BIZNESS.LV / 22. marts 2013, 17:18
Plānotā 25.marta Saeimas ārkārtas sēde, kurā bija paredzēts lemt par iekšlietu ministra Riharda Kozlovska demisiju, nenotiks, jo Nacionālā apvienība (NA) pagaidām nolēmusi atsaukt parakstu vākšanu par neuzticības izteikšanu ministram, medijiem pavēstīja Saeimas Preses dienestā.NA piektdien paziņoja, ka nolēmusi atsaukt Kozlovska demisijas pieprasījumu, dodot viņam trīs mēnešu "pārbaudes laiku".

Šo trīs mēnešu laikā NA vēros Kozlovska darbu likumdošanas uzlabošanā, lai turpmāk piemiņas pasākumu laikā nebūtu iespējama to traucēšana.

Pēc trīs mēnešiem NA paredzējusi aicināt Kozlovski atskaitīties par padarīto.
Iepriekš NA paziņoja, ka, saistībā ar 16.marta notikumiem pie Brīvības pieminekļa, ir nolemts prasīt Kozlovska demisiju.

NA pārmet Ķuzim policistu darbu pie Brīvības pieminekļa 16.martā, norādot, ka policijas darbinieki nav spējuši nodrošināt netraucētu pasākuma norisi.

Vienlaikus ar leģionāru atceres pasākumiem pie Brīvības pieminekļa notika arī viņu pretinieku protests, kura laikā tika atskaņota skaļa mūzika un sirēnu skaņas. Apklusināt sirēnu skaņas mēģinot nokļūt pie protestētājiem, gribēja vairāki NA deputāti, tomēr policijas darbinieki viņiem to neļāva.

Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: 16.marts, demisija, Nacionālā apvienība, Rihards Kozlovskis, Saeima

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats