15. oktobris, Piektdiena
Vārda dienas: Eda, Hedviga, Helvijs
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Jaunus paņēmienus klientu lojalitātes stiprināšanai uzņēmēji apgūst īpašos semināros
Jaunus paņēmienus klientu lojalitātes stiprināšanai uzņēmēji apgūst īpašos semināros
Autors: Zane Grodiņa/ BIZNESS.LV / 3. decembris 2012, 18:40
Vēloties uzlabot esošo uzņēmējdarbību un iegūst jaunus klientus, uzņēmēji aktīvi piedalās dažādos sevis pilnveidošanas semināros. Kā viens no apmeklētākajiem šobrīd ir uzņēmumu vadības konsultanta un biznesa psihologa Jāņa Rozes vadītais seminārs un meistarklase „Jaunu klientu piesaistīšanas metodes”, ko par noderīgu atzinuši vairāku nozaru pārstāvji. Tuvākais seminārs – 5.decembrī.

Gan ikdienas novērojumi, gan plaša organizāciju izpēte (piem., Ernst & Young, 2010, The Boston Consulting Group, 2010) rāda, ka tās organizācijas, kas nemitīgi domā par stratēģiju un ievieš to dzīvē, ir visefektīvākās un jebkuros apstākļos gūst peļņu. Bez šaubām, šādās organizācijās personāls ir orientēts uz radošumu un tiek atbilstoši motivēts. Un ir skaidrs, ka šādās organizācijās vadība ir orientēta uz stratēģiskiem risinājumiem, nevis maznozīmīgiem lokālām pārmaiņām organizācijā. 

Tas sakrīt ar pētījumiem – veiksmīgajos uzņēmumos vadītāji daudz laika velta tieši stratēģisko pasākumu plānošanai un īstenošanai. Bet bieži vadītāji ir ļoti noslogoti ar ikdienas rutīnas darbiem, ka nespēj domāt par stratēģiskām lietām.

Semināra programmas mērķis ir dot uzņēmumiem un to darbiniekiem visu aktuālāko un nepieciešamāko informāciju un prasmes, lai viņi būtu gatavi iniciēt un vadīt pārmaiņas, uzlabot uzņēmuma sniegumu un servisu un tādējādi veicināt kopējo kompānijas attīstību un izaugsmi nākotnē.

5.decembra seminārā un meistarklasē apmeklētājiem būt iespēja uzzināt dažādus paņēmienus pozitīvu attiecību izveidē ar klientu, kā arī uzzināt grūtības un veiksmes stāstus pārdošanas procesā starp pārdevēju un klientu.

Seminārus vada viens no pieredzes bagātākajiem uzņēmumu vadības konsultantiem, biznesa psihologs Jānis Roze.


Ar īpašo biznesa programmas līdzfinansējumu seminārs šobrīd pieejams tikai par Ls 99 + PVN.

Seminārs norisinās 5. decembrī no plkst. 10:00 – 16:00 Rīgas centrā. Lai pieteiktos semināram, interesenti aicināti pieteikties pa tālruni 20355559 vai rakstot info@biznesaseminari.lv
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Biznesa semināri, Jānis Roze, Jaunu klientu piesaistīšanas metodes, seminārs

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats