17. janvāris,
Vārda dienas: Tenis
Sākuma lapa » Uzņēmējdarbība » Maskavā atvērts jau otrais Latvijas pārtikas preču stends Rižskij dvorik
Maskavā atvērts jau otrais Latvijas pārtikas preču stends Rižskij dvorik
Autors: Kate Namniece, BIZNESS.LV / 28. maijs 2012, 18:41
Šodien Maskavā tirdzniecības tīkla "Alije parusa" veikalā „Begovaja”, Horoševskajas šosejā 6, atklāts Rīgā un Latvijā ražotu pārtikas preču stends "Rižskij dvorik". Tas ir jau otrais stends „Rižskij dvorik” tirdzniecības tīklā „Alije parusa”.


Atklāšanā piedalījās Rīgas mērs Nils Ušakovs, LR Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Krievijas Federācijā Edgars Skuja, Rīgas domes pārstāvji, Maskavas valdības un Maskavas mērijas pārstāvji, tirdzniecības tīkla "Alije parusa" vadītāja Olga Blaško, Maskavas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras uzņēmēji, Ivara Strautiņa vadītā Latvijas uzņēmēju delegācija.  

„Mēs kā Rīgas pārstāvji varam būt gandarīti un lepni par mūsu ražotāju drosmi un uzņēmību, ko apliecina jau otrā „Rižskij dvorik” stenda atklāšana veikalu tīklā „Alije parusa”. Rīgas dome turpinās sniegt uzņēmējiem savu atbalstu arī turpmāk,” – atklāšanā uzsvēra Rīgas domes priekšsēdētājs.

“Rīgas pašvaldība mērķtiecīgi veido ekonomiskās attiecības ar Krievijas reģioniem. Vienmēr, tiekoties ar kaimiņvalsts pilsētu un reģionu vadītājiem, mēs aizstāvam mūsu uzņēmēju intereses. Arī aktīva Rīgas reklāmas kampaņa, ko uzsākām pirms trīs gadiem, un Krievijas tūristu skaita pieaugums Latvijas galvaspilsētā nodrošina pastiprinātu interesi par Latvijā ražotiem produktiem Maskavā un Krievijas reģionos,” saka Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

„Pagājušajā nedēļā ar Pleskavas gubernatoru A.Turčaku apspriedām līdzīgu stendu atvēršanu Pleskavas lielveikalos, Latvijas un Krievijas uzņēmēji un apgabala administrācija jau uzsākuši pārrunas par projekta realizāciju,” viņš norāda.

Latvijā ražotās produkcijas veikala stendi ir noformēti ar Vecrīgas skatiem, Rīgas centram raksturīgām laternām un citiem elementiem, kas atgādina Vecrīgas pagalmu.

“Rižskij dvorik” stendos Maskavas iedzīvotāji var iegādāties piena produkciju, tai skaitā jogurtus, sviestu, biezpienu, sieru, skābo krējumu, maizi, cepumus, gaļas izstrādājumus, dzērienus, ūdeni, zivju konservus, sukādes, šokolādes izstrādājumus un citus saldumus, miltus, graudu pārslas, mērces, dārzeņu konservus, čipšus, Latvijas balzāmu un arī keramikas izstrādājumus.

Pirmais „Rižskij dvorik” stends Maskavā tirdzniecības centrā „Ščuka” (Ščukinskaja iela 42) kopš pagājušā gada darbojas ar ievērojamiem panākumiem. Katru nedēļu uz Maskavu dodas krava ar svaigu produkciju, un pārdošanas apjomi aug. Projekta ietvaros pārtikas produkti tiek pārdoti vēl desmit tīkla „Alije parusa” veikalos. Pieaug arī to Latvijas ražotāju skaits, kas ir pārstāvēti „Rižskij dvorik” stendos. Plānots, ka jau šovasar stendi tiks atvērti vēl vienā Maskavas lielveikalu ķēdē.Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Alije parusa, Begovaja, Edgars Skuja, Maskava, Nils Ušakovs, Rižskij dvorik

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats