23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Krievijas humānās palīdzības konvojs bez atļaujas šķērso Ukrainas robežu
Krievijas humānās palīdzības konvojs bez atļaujas šķērso Ukrainas robežu
Autors: BNA.LV / 22. augusts 2014, 17:50
Krievijas “humānās palīdzības” konvojs uzsācis Ukrainas robežas šķērsošanu un tas noticis bez Ukrainas valdības akcepta un Sarkanā Krusta pavadības, ziņo britu raidsabiedrība BBC.


Ukrainas robežu šķērsojušas pirmie desmit Krievijas “humānās palīdzības” konvoji.

Pirms kravas automašīnas šķērsojušas robežu, Krievijas Ārlietu ministrija (ĀM) norādījusi, ka vairs nevar izturēt gaidīšanu un Ukrainas rīcība, aizturot konvoju, neliecina par toleranci, tāpēc “humānās palīdzības” konvojs uzsācis ceļu bez Kijevas piekrišanas.

ĀM publiskā paziņojumā norādījusi, ka Ukrainas prasības un ieganstu izvirzīšana kļuvusi par klāju ņirgāšanos, tāpēc Krievija no savas puses ir pieņēmusi lēmumu rīkoties un auto kolonas sākusi kustību Luganskas virzienā. Atbildība par provokācijām, kas saistītas ar “humānās palīdzības” konvoju pilnībā gulstas uz tiem, kas gatavi priekšplānā izvirzīt savas ambīcijas un tā upurēt cilvēku likteņus, norādīts Krievijas ĀM paziņojumā.

Autokolonnas ar “humāno palīdzību” jau nedēļu kavējas uz Krievijas un Ukrainas robežas, liedzot palīdzību rajona iedzīvotājiem, kam par pamatu ir Ukrainas un NATO aizdomas par Krievijas gatavotu iebrukumu, izmantojot humānās misijas aizsegu.


Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Ukraina

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats