23. jūnijs,
Vārda dienas: Līga
Sākuma lapa » Ziņas pasaulē » Jau otrā Kremļa kontrolētā telekanāla diktore tiešajā ēterā pārsteidz skatītājus ar savu paziņojumu (video)
Jau otrā Kremļa kontrolētā telekanāla diktore tiešajā ēterā pārsteidz skatītājus ar savu paziņojumu (video)
Autors: Apollo.lv / 6. marts 2014, 14:13
Jau otrā Krievijas propagandas telekanāla «Russia Today» diktore šonedēļ pārsteigusi savus darba devējus un televīzijas skatītājus. Protestējot pret Krievijas prezidenta Vladimira Putina lēmumu iebrukt Ukrainā, diktore Liza Vāla tiešajā ēterā paziņojusi, ka aiziet no diktores darba šajā telekanālā.

Vāla strādā «Russia Today» televīzijas filiālē Vašingtonā. Savā uzrunā skatītājiem viņa paziņojusi, ka nespēj vairs strādāt televīzijā, kas «attaisno Putina rīcību».

Jau ziņots, ka Putins paziņojis, ka iebrukums Krimā ir Krievijas centieni aizstāvēt šajā reģionā dzīvojošos krievus, raksta Apollo.lv.

Savā uzrunā diktore runā par to, ka notikumi Ukrainā viņu skāruši ļoti personīgi. Vālas vecvecāki emigrēja uz ASV no Ungārijas, kad 1956.gadā tur notika revolūcija, kas bija nācijas sacelšanās pret Ungārijas staļinistu valdību un tās Padomju Savienības atbalstīto politiku.

«Esmu lepna, ka esmu ASV pilsone un ticu tam, cik svarīgi ir paust patiesību.Tāpēc pēc šīs ziņu pārraides es aizeju no darba,» paziņoja Vāla.

Vāla norādījusi, ka Kremļa ietekme uz «Russia Today» nebija atklāti redzama, bet, lai šajā telekanālā gūtu panākumus, nav šaubu, kāda «patiesība» bija jāpauž.

«Russia Today» vadība, reaģējot uz diktores sperto soli, savā mājas lapā izvietojusi paziņojumu, kurā pauž, ka gadījumos, kad žurnālista viedoklis nesakrīt ar televīzijas kopējo nostāju, parasti tas vispirms tiekot paziņots ziņu dienesta vadītājam. Gadījumā, ja situācija nav atrisināma, žurnālists pamet savu darbu. «Taču, ja kāds savu personīgo lēmumu par aiziešanu padara par publisku šovu, tas nav nekas cits kā savas pašreklāmas triks.Vēlam Lizai visu to labāko viņas izvēlētajā ceļā,» teikts «Russia Today» paziņojumā.

Liza Vāla nav pirmā žurnāliste, kas, protestē pret «Russia Today» pausto nostāju. Otrdien diktore Ebija Martina paziņoja, ka uzskata Krievijas rīcību par nepareizu.
Diskusija par rakstu (0)

Atslēgvārdi: Liza Vāla, Russia Today, Ukraina, video

Saistītie raksti

Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats