29. septembris, Piektdiena
Vārda dienas: Mihails, Miķelis, Miks
Sākuma lapa » Ceļojumi, viesnīcas » Darījuma braucienu laikā Latvijas iedzīvotāji visbiežāk devušies uz Briseli
Darījuma braucienu laikā Latvijas iedzīvotāji visbiežāk devušies uz Briseli
Autors: NRA.lv / 29. septembris 2017, 11:10
Populārākais darījumu braucienu galamērķis ceļojumu aģentūras “Latvia Tours” klientu vidū šogad pārliecinoši bijusi Beļģijas galvaspilsēta Brisele, kurp darba darīšanās 2017. gada pirmajos deviņos mēnešos iedzīvotāji devušies 816 reizes.


Otrajā vietā pēc darījumu brauciena biežuma ierindojas Polijas galvaspilsēta Varšava, kur iedzīvotāji devušies 390 reizes, bet trešajā - kaimiņvalsts Igaunijas galvaspilsēta Tallina ar 342 reizēm. No Tallinas daudz neatpaliek Lielbritānijas galvaspilsēta Londona, uz kuru šogad darbinieki devušies pavisam 332 reizes, kam seko Zviedrijas galvaspilsēta Stokholma ar 270 braucieniem. Pēc Stokholmas sarakstā ierindojas Čehijas galvaspilsēta Prāga ar 264 braucieniem, kam seko Lietuvas galvaspilsēta Viļņa (262), pilsēta Vācijā Frankfurte (242), bet populārāko darījumu braucienu galamērķu desmitnieku noslēdz Nīderlandes galvaspilsēta Amsterdama (230). Tikmēr no tālākiem galamērķiem populārākie bijuši Ņujorka un Vašingtona ASV, Pekina Ķīnā, kā arī Dubaija AAE.

“Biežākie darījumu braucienu komandējumu mērķi šogad bijušas starptautiskas izstādes un konferences. Pārsvarā klienti šīs iespējas izmanto, lai tiktos ar ārzemju partneriem, kā arī lai stiprinātu zināšanas konkrētajā nozarē,“ skaidro “Latvia Tours” Korporatīvās apkalpošanas vadītāja Karina Bezzubova.

Kā liecina “Latvia Tours” pieredze, ceļotāji lielāko uzmanību pievērš drošības aspektiem gan lidojuma, gan uzturēšanās laikā attiecīgajā galamērķī. Svarīgs aspekts darījumu ceļotājiem ir arī efektīvas laika plānošanas faktors, proti, pēc iespējas iegādāties tiešos reisus vai ar īsāku savienojuma laiku, kā arī viesnīcas parasti izvēlas tuvāk pasākuma norises vietai.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk
Jaunākie komentāri
Mediju apskats