29. novembris, Pirmdiena
Vārda dienas: Ignats
Sākuma lapa » Sabiedrība » Pavļuts: Mums ir jānodefinē kritēriji, pie kuriem mēs rīkosimies vēl nopietnāk
Pavļuts: Mums ir jānodefinē kritēriji, pie kuriem mēs rīkosimies vēl nopietnāk
Autors: bizness.lv / 11. marts 2021, 13:03
Novērtējot jauno, īpaši infekciozo, vīrusa paveidu izplatīšanās draudus Latvijā, Ministru kabinets 9. marta ārkārtas sēdē konceptuāli vienojās uz trīs nedēļām jeb līdz Lieldienām pastiprināt drošības standartus vairākās jomās, to skaitā darba vidē. Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) atzina, ka joprojām atbalstītu nopietnāku Covid-19 ierobežojumu ieviešanu Latvijā.Intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma”, Pavļuts atzina, ka viņš aizstāvējis pozīciju, ka valdībai vajadzēja izvēlēties “vēl nopietnāku ceļu” cīņā ar Covid-19, taču valdība vismaz vienojusies, ka nākamās trīs nedēļas neveiks nekādus atvieglojumus.

“Vērtējot ierobežojumus, mēs varējām iet vēl nopietnāku ceļu, bet minimums, kas bija nepieciešams, valdībā tika panākts – tuvākajās trīs nedēļās nekādus atvieglojumus mēs neveicam, mēs vērojam situāciju, pastiprinām drošības pasākumus tur, kur tas ir vissvarīgāk,” sacīja Pavļuts.

Pēc viņa paustā, mums ir jānodefinē kritēriji, pie kuriem mēs rīkosimies vēl nopietnāk: “Mums ir jābūt gataviem iedarbināt arī scenāriju “D”. Ja saslimstības rādītāji strauji aug, mums ir nekavējoties jārīkojas ar nopietnākiem drošības pasākumiem.”

Ministrs atzina, ka drīzumā būs aktuāls jautājums par atvieglojumiem pret Covid-19 vakcinētajiem, bet konkrētas ieceres nenosauca.

Kā ziņots, Ministru kabinets šodien plāno pieņemt gala lēmumu par mērenāko epidemioloģiskās situācijas stabilizēšanas scenāriju, ar kuru valsts pārvaldē un privātajā sektorā strādājošajiem nāksies strādāt attālināti, bet klātienē atļaujot strādāt ražojošajiem uzņēmumiem.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats