22. janvāris, Piektdiena
Vārda dienas: Austris
Sākuma lapa » Sabiedrība » LIZDA tomēr prasa Šuplinskas demisiju
LIZDA tomēr prasa Šuplinskas demisiju
Autors: bizness.lv / 26. novembris 2020, 13:02
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nolēmusi pieprasīt izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) demisiju, paziņoja LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) trešdien LIZDA Padomes sēdē slēgtajā daļā izvērtēja izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas atbildes uz LIZDA iesniegtajām prasībām.

“Saņēmām atbildes no nozares ministrijas. Viena no mūsu prasībām tiek izpildīta, divas – daļēji, atlikušās – netiek izpildītas. Līdz ar to vakar valdē un šodien padomes sēdē tika lemts pieprasīt ministres demisiju,” komentēja Vanaga.

Tālāk LIZDA sagatavos atbilstošos dokumentus, kurus iesniegs parlamentā, lai deputāti par to varētu lemt. Vanaga norāda, ka Šuplinskai ir iespēja demisionēt pašai, bet tas esot “maz ticams”.

Kā zināms, oktobra beigās LIZDA Valdes ārkārtas sēdē pieņemts lēmums par sasteigtajām un nekvalitatīvajām reformām izglītībā prasīt skaidrojumu izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai. Vienlaikus arodbiedrība izvirzīja ministrei vairākas prasības, norādot, ja tās netiks pildītas LIZDA varētu lemt par ministres demisijas pieprasīšanu.
Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats