26. janvāris, Otrdiena
Vārda dienas: Agneta, Agnis, Ansis
Sākuma lapa » Sabiedrība » Kariņš: Mums ir divas jomas pie ierobežojumiem – pulcēšanās un izglītība
Kariņš: Mums ir divas jomas pie ierobežojumiem – pulcēšanās un izglītība
Autors: Anete Jansone, BIZNESS.LV / 24. novembris 2020, 11:30
Ņemot vērā, ka situācija ar Covid-19 izplatību būtiski neuzlabojas, ir jādomā par papildu ierobežojumiem, un pašlaik neizskatās, ka tuvākajā laikā varētu pārtraukt līdz 6. decembrim izsludināto ārkārtējo situāciju, norādīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV). Viņš pieļāva, ka Covid-19 ierobežošanai varētu noteikt stingrākus pulcēšanās ierobežojumus un drošības pasākumus skolās.

“Šobrīd, vērojot situāciju kopumā, es teiktu, ka nav nekāda pamata mieram vai labsajūtai,” atzina Kariņš.

“Slimnīcas turpina piepildīties, saslimušo skaits turpina augt, līdz ar to neredzu, ka tuvākajā laikā piepildītos apstākļi, lai varētu pārtraukt šo ārkārtas situāciju,” norādīja Kariņš.

Šorīt intervijā Latvijas Radio ministrs pauda, ka šobrīd ir jāpieņem aizvien jauni ierobežojumi un tie skars pulcēšanos un izglītības iestāžu darbu.

“Mums ir divas jomas pie ierobežojumiem – pulcēšanās kā tāda un izglītības sistēma. Ko dara somi, vācieši – klases blīvums, telpu ventilēšana, masku valkāšana. Bērni skolā – tā ir pulcēšanās. Ir jautājums, ko mēs varam darīt, lai padarītu vidi drošāku,” sacīja Kariņš.

Šodien notiks kārtējā valdības un Krīzes vadības padomes kopsēde, kurā pārrunās aktuālo epidemioloģisko situāciju valstī.Diskusija par rakstu (0)
Komentē šo rakstu
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tavs komentārs:

 Rādīt aizvērtās ziņas
 Rādīt visu saturu
 Krāsaini attēli
 Rādīt reklāmu
Manu ziņu portfelis
Neesi pievienojis savas ziņas.
TOP3 ziņas
Vairāk

Ekonomika.lv ziņas
Jaunākie komentāri
Reklāma
Mediju apskats